• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    THRASHER: Spravce diskuse pouze zapne nebo vypne tu spamovou ochranu, a nastavi kolik spamovych tagu muzes dostat, nez v diskusi dostanes RO - vic nastavit nejde
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    THESTOUPA: ahaaaa, no takze jestli to chapu spravne, spravce diskuze si nastavi treba pro spamovy tagy nastavit RO globalne, nebo pro kategorii, nebo jen v te dane diskuzi?
    jinak to by podle me bodlo, vedet kde jsi otagovanej. pac jinak je to dany osobe celkem k nicemu, ten system..

    ANARCHY: ok diky
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    THRASHER: Je to ve statistikach te diskuse
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    THRASHER: globalni znamena, ze pokud vim tak tenhle system funguje nasledovne: kazdy tvuj prispevek muze byt ohodnocen (v jakemkoli klubu). majitel kazdeho klubu muze pro svuj klub zakazat pravo zapisu uzivatelum jejichz prispevky nasbirali X (dejme tomu 5) tagu spam. cili je jedno kde ten spam dostanes a do daneho klubu nic nevlozis (v tvem pripade jsi spam > 5 dostal v stipacich obrazcich, ale diky tomu nemuzes zapisovat do fotek aut, kde je aplikovano spam pravidlo).

    THRASHER: to je pravda, jak ziskat prehled vlastnich prispevku s tagy netusim.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    THRASHER: Podle mne to je tak, ze v kazdem klubu muze spravce nastavit, ze nechce, aby tam psali lidi, kterym globalne na celem nyxu za posledni mesic nekdo oznacil 9 (v tomhle pripade) prispevku za spam nebo agresivni...
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    jo a teda jeste se chci zeptat.. jak zjistim do jaky kategorie patri diskuze?
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    to bylo pro stoupu
    ANARCHY: no v obrazkach co stipou mi ty tagy dali (tam se ted taguje o stosest skoro vsechno, takze nepripada v uvahu aby to davalo RO globalne. to tam radsi prestanu chodit nez abych dostaval RO kazdej tejden za to ze se tam nekomu nelibil muj obrazek.) uvidime no, diky za snahu
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    aha, no tak to je dobra demence, ale to "globalni" teda nefunguje, protoze muzu psat normalne jinam uple v pohode. nebo to "globalni" znamena kategorii?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    THRASHER: Hmm, to je divne - taky mi neprijde, ze by Tvoje prispevky tam zaslouzily nejake podobne hodnoceni - obavam se, ze tohle asi bude muset vysvetlit/vyresit Nyx...
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    THRASHER: ale pokud vim tak tohle nastaveni (zakaz zapisu uzivateli se spam X) ma byt globalni. tedy je jedno, kde je tvuj prispevek oznacen jako spam.
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    THESTOUPA: a hlavne tam jde vybrat volba jen "za posledni tyden" :(
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    THESTOUPA: no ale dyt to je jinej klub :)
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    THRASHER: kouknu do last, vyberu prispevky oznacene jako spam a vidim:
    THRASHER --- 16:49:53 4.10.2009 -9 link
    obrazky, co mne rozstipou - CTI ZAHLAVI !!! (tzn. primárně formou či obsahem nadpruměrné, nikoli vtipné, morbidní a WTF)
    ...
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    ANARCHY: "nejsem si vedom ani nejakych tagu..." / da se to nekde zjistit? hledal jsem pouze v "poslednich"
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    THRASHER: Klub ma v nastaveni i toto:
    "Zakáže zápis lidem, jejichž příspěvky byly označeny během posledního měsíce alespoň 9 lidmi jako agresivní nebo spam."
    Takze je mozne, ze tam nemuzes zapisovat i bez vedomi spravcu klubu, protoze ten zakaz jsi dostal automaticky na zaklade tohoto nastaveni...
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    ahoj
    dneska jsem zjistil ze mam RO do [ Fotky aut: vlastní, služební - V čem si nyxáci vozí nebo vozili p*del: Dupejte upravit nástěnku, králíci! ]
    po chvili badani a hledani duvodu, jsme se spravcema zjistili, ze zadny RO nemam, ani zadnej jinej zaznam v klubu. presto mi nejde pouzivat tlacidlo "nahled" a "odeslat"
    nejsem si vedom ani nejakych tagu ci co to je, pac mi stejne prijde ze to funguje prapodivne (ale to je ted jedno)
    vi nekdo cim to? v ostatnich klubech pohoda.
    KEJML
    KEJML --- ---
    HARALD: Myslel jsem si to (teda s tou anglickou verzi :) )
    HYLBOS: Za málo
    HYLBOS
    HYLBOS --- ---
    Díky objema, už sem to rozlousk.
    HARALD
    HARALD --- ---
    KEJML: díky. mám anglickou verzi a evidentně děravou paměť
    KEJML
    KEJML --- ---
    HYLBOS: To tlačítko se jmenuje upravit a je vpravo v nižší liště
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam