• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    KEJML: ano
    neprehledny: obrazky k nicemu (velikost 150px je k nicemu), vzdycky stacilo projet par inzeratu (podle kategorie byly nastaveny i kluby) a bylo to. ted projizdim a abych u toho sedel do vecera.
    zaspamovany: pokud vlozis inzerat do vic kategorii, mas ho tam hned 3x vetsinou. ve vypisu napsanych prispevku je ten inzerat pak taky 3x
    neriditelny: pochybuju ze nyx udrzi spammery a lidi co tam budou chtit zadat milion dalsich zbytecnejch inzeratu
    netriditelny: to proste nefunguje. uz jsem to zmonval jinde. nekdo kdo shani praci bude ve stejny kategorii jako nekdo kdo shani pracanta.. apod.
    KEJML
    KEJML --- ---
    Skvělej výkřik do tmy. Dokážeš svůj postoj i nějak obhájit?
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    nemam to jak napsat do pripominek... takze sem

    ta trznice je uplne nahovno! neprehledny, zaspamovany, neriditelny, netriditelny, uf

    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    THE_ID: zkus se zeptat v [ nyx :: pripominky uzivatelu ] a pripadne tam vysvetlit co ti vadi a dalo by se zlepsit...
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    hmmmm nove trziste nenadchlo nejen mne, ale jak ctu ani spoustu dalsich lidi.... nesla by treba udelat nejaka anketa a pripadne nechat puvodni stav?
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    NYX: aha, vychytavka :) dik
    KEJML
    KEJML --- ---
    BACHOR: Záleží na úvaze (a času) správce dané kategorie.
    BACHOR
    BACHOR --- ---
    Aho, chtel bych se zeptat kolik kladnejch hlasu musi dostat diskuze abych ji moch zalozit?
    NYX
    NYX --- ---
    IVQ: kdyztak dodej screenshot, kde to vidis. take se u tech udaju da nastavovat, kdo je ma videt, tak jestli to neni tim.
    IVQ
    IVQ --- ---
    NYX: ja to tam vidim porad, ale pokud to ostatni useri nevidi, tak je mi to asi jedno..
    NYX
    NYX --- ---
    __PEAT: protoze byly nahrazeny tim trzistem, tak zustaly jen jako archiv
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    zdravim, proc jsou skoro u vsech bazar auditek vseobecny prava jen pro cteni, netusite nekdo?
    LAUZER
    LAUZER --- ---
    prosimvas, chtel bych vedet jak zjistim jestli mam jeste volnou pozvanku a kdyztak jak ji mohu poslat
    NYX
    NYX --- ---
    ARKIN: to nejde

    k tem tagum - kazdy prispevek se pocita jen jednou a zaroven od kazdeho cloveka se pocita v danem obdobi jen jeden tag. tj. jeden prispevek s -10 by to zpusobit nemel, to same pokud jeden clovek projde neci prispevky a vsemu da -1

    IVQ: ja to tam nikde nevidim
    KEJML
    KEJML --- ---
    MARCIK: Zkušební premiovku ti to nabídne až po nějaké době pobytu na Nyxu, tuším že po půl roce
    MARCIK
    MARCIK --- ---
    HARALD: Ok. O zkušební prémiovce jsem se tady zatím nikde nedočetl. Stejně by mě v tomhle nepomohla, takže asi nic. Díky.
    HARALD
    HARALD --- ---
    MARCIK: ne. je to tak úmyslné, zejména kvůli tomu, že každý uživatel má možnost mít na měsíc zkušební prémiovku.
    MARCIK
    MARCIK --- ---
    Bylo by možné zařídit, že bych hned po objednání premium dostal první pozvánku? Abych nemusel čekat celej měsíc...
    IVQ
    IVQ --- ---
    dotaz: vymazala jsem si z osobniho infa udaje o myspace, flickru apod.... porad to tam ale zustava jako nefuncni link. jde to nejak zrusit?
    ESTANOR
    ESTANOR --- ---
    Zdravím, chci se zeptat,
    je možné nějak nastavit, aby se ve sledovaných diskuzích některé skupiny zobrazovali vždy a jiné jenom pokud jsou v nich nové příspěvky?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam