• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    NYX: ajo.)
    NYX
    NYX --- ---
    byl tam problem s tim vypoctem, ale dneska uz by to melo byt ok
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    THRASHER: prave, hlavne si nemyslim, ze bych psal cokoli, co by musel byt deseti lidmi oznaceno jako spam/agrese a jestli jo, tak chci vedet co, abych se toho treba priste vyvaroval.
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    no je to tam jen za posledni tejden (coz nechapu), ani v infu to nemas no. taky uz jsem to resil. picovinan
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    THRASHER: to vim, ale svoje tam nevidim, mozna uz davno sjely pryc.
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    LOJZEE: "posledni"
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    muzu nekde najit prispevky, ktere mi byly oznaceny jako spam ci adgrese a kuli kterym nemohu prispivat v nekterych klubech?
    KEJML
    KEJML --- ---
    THRASHER: To napiš nyxovi do kudlanky, návrhy na zlepšení přijímá, pokud vím.
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    proboha stacilo by zmenit aspon ty popisy. vec velkyma, popis kurzivou, cena tucnym treba..
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    ale mne je tovlastne jedno, stejne tim psanim tady to nezmenim. srat na to. :)) aspon si holt budu moct u kazdyho projizdeni milionu neprehlednych informaci poradne zanadavat
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    diskuze se resily vcelku po pravu a nikdy ne tak zbytecne.
    jednotnost muze bejt vyhoda, ale jestli je jedna tak je to fakt malo na mnozstvi tolika nevyhod.
    to neni o tom ze to tam das trikrat, to se tam da samo..
    KEJML
    KEJML --- ---
    THRASHER: 50px bylo k ničemu, 150 mi přijde dostatecny, i když větším větším bych se nebránil, to nepopírám
    Pokud ho někdo vložil do třech kategorii ve starým systému a ja ty tři sledoval, taky jsem viděl inzerát třikrát
    Zatím problém s neřiditelností nepozoruju a věřím, že v případě nutnosti Nyx může rozšířit množinu správců.
    Ani s tříděním nemám problém a na pracovní nabídky/poptávky stále fungují původní kluby

    THRASHER: Jednotnost podle mne je výhoda. Navíc tady jsou teď jen inzeráty a ne nekonečný debaty o nevýhodnosti nabídek nebo nereálnosti poptávek a když vidím 50 novejch příspěvků, tak vím, že je to 50 inzerátů a ne 1 inzerát s následnou diskuzí... Teď se holt bude muset každej zamyslet sám, jestli mu daná nabídka přijde výhodná
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    [ HASH @ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    presne.. budu to komentovat tady odsud, stejne je to podobny reseni jako ty tagy :))
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    KEJML: stejne tak jako blbej tag kvuli kterymu nemuzu do normalnich klubu, jen protoze mi lidi oznacili obrazek co "nestipe" za spam :)) to je taky vtipne reseny :)
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    a jinak samozrejme, lidi si zvyknou... s tim se pocita. ale kvality to moc nenabralo a zjednoduseni take ne.. je o jeste horsi.. zajimaly by me spis vyhody.. a jednotnost neni vyhoda :)
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    KEJML: ano
    neprehledny: obrazky k nicemu (velikost 150px je k nicemu), vzdycky stacilo projet par inzeratu (podle kategorie byly nastaveny i kluby) a bylo to. ted projizdim a abych u toho sedel do vecera.
    zaspamovany: pokud vlozis inzerat do vic kategorii, mas ho tam hned 3x vetsinou. ve vypisu napsanych prispevku je ten inzerat pak taky 3x
    neriditelny: pochybuju ze nyx udrzi spammery a lidi co tam budou chtit zadat milion dalsich zbytecnejch inzeratu
    netriditelny: to proste nefunguje. uz jsem to zmonval jinde. nekdo kdo shani praci bude ve stejny kategorii jako nekdo kdo shani pracanta.. apod.
    KEJML
    KEJML --- ---
    Skvělej výkřik do tmy. Dokážeš svůj postoj i nějak obhájit?
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    nemam to jak napsat do pripominek... takze sem

    ta trznice je uplne nahovno! neprehledny, zaspamovany, neriditelny, netriditelny, uf

    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    THE_ID: zkus se zeptat v [ nyx :: pripominky uzivatelu ] a pripadne tam vysvetlit co ti vadi a dalo by se zlepsit...
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    hmmmm nove trziste nenadchlo nejen mne, ale jak ctu ani spoustu dalsich lidi.... nesla by treba udelat nejaka anketa a pripadne nechat puvodni stav?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam