• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    HARALD: moc děkuju :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    ATYKIN: ve spodní liště settings (nastavení) - je úplně vpravo - a tam zadej jméno toho, komu chceš klub předat. pozor, pokud je to privátní klub, a nenastavíš si dopředu práva, tak o přístup do klubu přijdeš úplně.
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    Prosím radu...Jak přenechat diskuzi jiné osobě?
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Dik, nespecham, pockam :)
    NYX
    NYX --- ---
    FURYAN: zapne se to samo. dneska to tam kazdopadne jeste nevidim, takze pocitej s pripsanim az nasledujici pracovni den. v ramci te vanocni akce s tim pocitam a bonus to pripisuje az nekdy do noveho roku, tak se neni treba o tohle bat.
    HARALD
    HARALD --- ---
    FURYAN: platba musí dorazit, což bude v úterý
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Dotaz ohledně prémiové verze - při platbě je systém nějak provázán s bankou a "přepne" sám, nebo musím ještě něco někde někomu napsat? V neděli zaplaceno, tak asi musím ještě počkat, že? Díky
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    NYX: protoze se mi nejak hodne strefujou do "témat", které mám v booku, tak mne zajímalo, jestli to je kontextovou nápovědou, nebo jestli tu inzerují převážně subjekty s podobnými zájmy :)

    Ale vidím, že i když sem bude chodit osoba s booknutými kluby o záhadách, tarotu a veganské stravě, že bude taky dostávat bannery o dnb akcích, komixu a designu :)) Chi.
    (a dobře jim tak :D)
    NYX
    NYX --- ---
    THE_BALROG: ne. cast banneru v klubech / udalostech je kontextova, nebo se ridi kategorii, v ktere klub je, ale je to pomerne mala cast. proc?
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    reklamní bannery nahoře jsou kontextové podle klubů v booku?
    GEMUNO
    GEMUNO --- ---
    Díky,to je přesně to,co jsem potřeboval vědět.
    NYX
    NYX --- ---
    GEMUNO: archiv existuje, zalozka "zalohy" v kazde diskuzi.

    nejake udaje o pohlavi, vzdelani apod najdes tady [ nyx :: ankety ] a tady [ nyx :: ankety ]
    GEMUNO
    GEMUNO --- ---
    Ahoj,
    patřím mezi pasivní uživatele ,nepřispívám ani nediskutuji,jen si pročítám názory ostatních.
    V rámci možností internetu a internetových for je pro mě nyx ta nejpřínosnější komunita.Dost názorů s kterými se stotožňuji,diskuse o věcech co mě zajímají.A chválil bych klidně dál.

    Teď,co bych potřeboval vědět a chtěl navrhnout:jako člověk co sem přišel relativně pozdě tu mám vcelku dost velký problém s orientací.Už jsem resignoval na to,že se dostanu ke všemu co mě zajímá.
    Spamu na internet relatvně málo,ale je tu a za pět(?) let existence topicu je z 400 příspěvků 20 originálních a zbytek jen to samý znovu.Pochybuji,že je to řešitelný,ale chtěl bych se zeptat,jestli se promazává a neuvažuje o „archivu“.



    A jen osobně by mě zajímal obecný přehled o nyxu,statistické údaje např. kolik uživatelů,gender poměr,vzdělání,věk?Je někde sehnání?


    Nejsem si jist umístěním,můžu poprosit o přemístění vhodněji?
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    KOC256: pokud vim, tak v nastaveni ne. mozna skinem...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    THESTOUPA:
    a vypnout to jde?
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    KOC256: opet premiovka - ukazuje to pocet novych prispevku obsahujicich obrazky a odkazy
    KOC256
    KOC256 --- ---
    THESTOUPA:
    aha pravda ono to je naopak 15<->20 akorat tam je mensi INPUT tak to mate :)
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    V premiovce se mi objevilo za nazvy kluvu / Lx. WTH?

    HTC - klub uživatelů této značky [N] NOVÉ: 4 / L1

    Vidím co to hledá ale nějak to nedokážu pochopit co mi to přináší...
    Rovnou se ptám jak to vypnout jelikož zatím nevím, že by mě to mohlo uspokojit jakékoliv vysvětlení :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    to jsem si myslel ale preoc pak u pridavani statusu prvni muze mit 15 znaku a ostatni 3 20?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam