• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    KOC256: opet premiovka - ukazuje to pocet novych prispevku obsahujicich obrazky a odkazy
    KOC256
    KOC256 --- ---
    THESTOUPA:
    aha pravda ono to je naopak 15<->20 akorat tam je mensi INPUT tak to mate :)
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    V premiovce se mi objevilo za nazvy kluvu / Lx. WTH?

    HTC - klub uživatelů této značky [N] NOVÉ: 4 / L1

    Vidím co to hledá ale nějak to nedokážu pochopit co mi to přináší...
    Rovnou se ptám jak to vypnout jelikož zatím nevím, že by mě to mohlo uspokojit jakékoliv vysvětlení :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    to jsem si myslel ale preoc pak u pridavani statusu prvni muze mit 15 znaku a ostatni 3 20?
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: vicemene. ukazuje se ti ten text za ukazatelem aktivity.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    K čemu slouží uživatelský mód? Chápu to dobře že to je nějaký status ala IM?
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    NYX: bingo;] ostatnim take diky za info.
    NYX
    NYX --- ---
    GONDAR: spis hledas zalozku nastenka, tam se upravuje i zahlavi :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    GONDAR: záložka owner je na místě, kde všichni ostatní mají záložku book. A protože jakožto majitel si klub podruhé zabookovat nemůžeš, tak je nepřístupná.

    To, co hledáš, je záložka Rights a je ve spodní liště úplně napravo.
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    GONDAR: link?
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    zdravim, mam zalozeny novy klub, zatim po dobu "vystavby" uzavreny zapisu. rad bych upravil zahlavi, ale zalozka "owner" je nepristupna. prosim o radu.
    VIDA
    VIDA --- ---
    NYX: Díky moc :)
    NYX
    NYX --- ---
    VIDA: pardon, mel jsem tam chybu. uz opraveno.

    jinak se to urcite do druheho dne aktualizovat ma, mozna i casteji, nejsem si ted jisty.
    VIDA
    VIDA --- ---
    NYX: Změnila jsem včera název klubu z [ Myšlenkové mapy ] na [ Myšlenkové mapy (Mind Maps) ], protože řetec "mind maps" byl sice v textu v záhlaví, ale byla jsem upozorněna, že klub se podle něj nedá najít.
    Otázka: za jak dlouho se změna názvu auditka projeví při hledání, jemuž asi říkáš zkrácené, tj. všudypřítomné okénko v záhlaví nyxu?
    Plné hledání je OK. (Snad jsem to napsala srozumitelně.)
    WASQ
    WASQ --- ---
    jasny, ze je problem u me, jen na nej nemuzu prijit. na druhym laptopu mi to paradne slape. skin sem nemenil, ale vyzkousel sem a furt nic. mazal sem cookies, historii vsechno mozny nevim uz
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    WASQ: taky mám google chrome a všecko jede v pořádku... jaký máš skin? pokud ne defaultní, tak nemůže to být třeba chyba v něm?
    každopádně problém bude spíš u tebe....
    WASQ
    WASQ --- ---
    BALROG: nic no...
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    WASQ: zmackni ctrl+f5 :)
    WASQ
    WASQ --- ---
    zdravim. pouzivam google chrome a vcera mi prestaly fungovat ty interaktivni vychytavky typu: ukaze se na jaky prispevek kdo odkazuje (barevne, nebo vyjede). kdyz kliknu na neci ikonu nevidim menu, co sem vidaval.
    nepamatuju si, ze bych to nekde vypinal. nevite, cim by to mohlo byt?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam