• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    TOM
    TOM --- ---
    při mém pomalém uploadu funguje skvěle .)

    sekce volných? co... to je? taky například nechápu na co je tlačítko vlevo nahoře "volný soubor"

    jinak úspora jednoho tlačítka chvályhodná .)
    což mi připomíná - mám netbooka a jsem rád za každou úsporu vertikálního místa - předpokládám správně že jediná možnost, jak schovat volbu statusu vpravo nahoře v záhlaví (nikdy jsem to nepoužil), je vytvořit si vlastní skin?
    NYX
    NYX --- ---
    tak jsem ho tam dal, ale nevim moc, jestli funguje ok...nahrava se mi to nejak moc rychle :)

    ale pokud je clovek v sekci tech volnych souboru, rovnou se nahrane soubory pridavaji do tabulky, tak ani neni nutne refreshovat
    NYX
    NYX --- ---
    jo, dam tam nejaky tocici se kolecko nebo tak neco :)
    TOM
    TOM --- ---
    NYX: jako... že mám čekat? bez přesýpacích hodin nebo rotujícího kolečka? nezvyklé .o)

    ahaaaa... chtělo to čekat trochu déle .) (nahrával jsem 5MB) - pak se objeví: Soubory nahrány, obnovte stránku
    NYX
    NYX --- ---
    TOM: a jinak ted jsem to testoval v FF a funguje mi to ok.
    NYX
    NYX --- ---
    TOM: mely by se postupne vsechny nahrat - zkousel jsi jine prohlizece? (zajima me kdyztak hlavne v kterem to nefunguje :))
    FLAD
    FLAD --- ---
    FLAD: Ad komentare - nefunguje bez zaskrtnuteho tlacitka "sledovat" :-)
    TOM
    TOM --- ---
    změnilo se nějak nahrávání souborů v "osobní" - "soubory"?

    dřív tam bylo "Smazat", "Procházet" a "Nahrát" - teď je tam jen "Smazat" a "Nahrát" -
    nahrání sice vybere soubor (i víc), ale zobrazí se v liště tlačítek "zbývá nahrát: 1" ... a není to čím potvrdit (tzn. soubor se mi stejně nenahraje - zkoušeno IE a FF)
    FLAD
    FLAD --- ---
    Nenapada nekoho z vas, cim by mohlo byt SESTRENICE_HADA ?
    NYX
    NYX --- ---
    a jako html

    <table><tr><td><fieldset><legend><strong>COLOMAN</strong> </legend> <ul> <li>Vyber text, který tě zajímá do bloku
    <li>klikni pravým tlačítkem a vyber "Zobraz zdrojový text výběru"
    <li>odhal, že rám se dělá tagem FIELDSET
    <li>a že popis rámu se dělá tagem LEGEND </ul></fieldset></td><td><fieldset><legend><strong>COLOMAN</strong> </legend> <ul> <li>Vyber text, který tě zajímá do bloku
    <li>klikni pravým tlačítkem a vyber "Zobraz zdrojový text výběru"
    <li>odhal, že rám se dělá tagem FIELDSET
    <li>a že popis rámu se dělá tagem LEGEND </ul></fieldset></td><td><fieldset><legend><strong>COLOMAN</strong> </legend> <ul> <li>Vyber text, který tě zajímá do bloku
    <li>klikni pravým tlačítkem a vyber "Zobraz zdrojový text výběru"
    <li>odhal, že rám se dělá tagem FIELDSET
    <li>a že popis rámu se dělá tagem LEGEND </ul></fieldset></td></tr></table>
    NYX
    NYX --- ---
    tj.

    COLOMAN
    • Vyber text, který tě zajímá do bloku
    • klikni pravým tlačítkem a vyber "Zobraz zdrojový text výběru"
    • odhal, že rám se dělá tagem FIELDSET
    • a že popis rámu se dělá tagem LEGEND
    COLOMAN
    • Vyber text, který tě zajímá do bloku
    • klikni pravým tlačítkem a vyber "Zobraz zdrojový text výběru"
    • odhal, že rám se dělá tagem FIELDSET
    • a že popis rámu se dělá tagem LEGEND
    COLOMAN
    • Vyber text, který tě zajímá do bloku
    • klikni pravým tlačítkem a vyber "Zobraz zdrojový text výběru"
    • odhal, že rám se dělá tagem FIELDSET
    • a že popis rámu se dělá tagem LEGEND
    NYX
    NYX --- ---
    COLOMAN: tam je tabulka s nekolika sloupci a v kazdem z nich je ten fieldset, ne?
    HARALD
    HARALD --- ---
    A minulý příspěvek se zaškrtnutým NO-HTML

    <fieldset><legend><strong>COLOMAN</strong> </legend> <ul> <li>Vyber text, který tě zajímá do bloku
    <li>klikni pravým tlačítkem a vyber "Zobraz zdrojový text výběru"
    <li>odhal, že rám se dělá tagem FIELDSET
    <li>a že popis rámu se dělá tagem LEGEND </ul></fieldset>
    HARALD
    HARALD --- ---
    COLOMAN
    • Vyber text, který tě zajímá do bloku
    • klikni pravým tlačítkem a vyber "Zobraz zdrojový text výběru"
    • odhal, že rám se dělá tagem FIELDSET
    • a že popis rámu se dělá tagem LEGEND
    KEJML
    KEJML --- ---
    COLOMAN: Áha, pardon, ja ten odkaz neotevřel ;)
    No v tohmle případě nevim, jak to udělat, pokud vedle nebudou další sloupečky, něco jsem zkoušel, ale zde na Nyxu jsou zakázaný potřebný tagy -> přenechám chytřejším
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    KEJML: nene,, mam na mysli pouzitie tohoto tagu:
    text
    takym sposobom, ako v tom klube o mluvenom slove,, tenke ramy kolem textu,,, ked pouzijem spominany tag v takej podobe ako ho uvadzam, zjavy sa po celej dlzke obrazovky.. ako upravit, aby som dostal male ramy-okienka????????
    KEJML
    KEJML --- ---
    COLOMAN: Jakej rám, myslíš hranatý závorky? na český klávesnici ve windows fungovává preavej alt+F a pravej alt+G, pokud nefunguje, tak na anglický pak vpravo od P
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    jak udelám takéto rámy?: [ Mluvene slovo CZ i ENG ]
    ked pouzijem tag klasicky, tak sa mi rám naformátuje na celu šírku obrazofky napriek tomu, ze mam v nej kratky texty,, ja by potreboval taketo male okienka a vnich linky!!
    mohol by sa mi volakdo venovat cez postu, abysme to tady nezapratavali lamaistickymi kecami??? diky moccc
    SESTRENICE_HADA
    SESTRENICE_HADA --- ---
    FLAD: Ne, je tam jenom suchý text. Jde mi o to, jestli to můžu nějak vyřešit já, nebo jestli s tím sama nic nenadělám a mám otravovat někoho konkrétního.
    FLAD
    FLAD --- ---
    SESTRENICE_HADA: Neni tam treba obrazek a on ma vypnute html v komentarich?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam