• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    AENYE
    AENYE --- ---
    THE_BALROG: ono to zlobí i když to dám bez toho celého odkazu.
    NYX: jdu na to
    NYX
    NYX --- ---
    AENYE: posli to sem jako text, ne jako obrazek, jen pritom zaskrtni NO-HTML. z obrazku to vazne lustit nebudu :)
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    AENYE: nemohl by být problém v tom závěrečném lomítku v adrese? Zlobí to, i když ho umažeš?
    AENYE
    AENYE --- ---
    Zdravím, vkládám do zahlaví nějaké informace a přidávám tam odkaz, ale nechce mi to uložit a tvrdí mi to, že použité tagy nejsou uzavřené. (jsou) Může to být tím, že se nyxu nelíbí url, které vkládám do odkazu, případně je tam nějaký limit znaků, který se mi mohlo podařit překročit?

    Děkuju za odpověď.
    PETRR
    PETRR --- ---
    ahojte ,je tu nekdo z brna
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Dá se nějak zjistit v infu o člověkovi, kterých akcí se v nejbližší době zúčastní?
    CYNIK
    CYNIK --- ---
    dík
    NYX
    NYX --- ---
    CYNIK: u prispevku mas ikonku pridat do upominek
    CYNIK
    CYNIK --- ---
    AETHER: Jak?
    AETHER
    AETHER --- ---
    CYNIK: ano;)
    CYNIK
    CYNIK --- ---
    NYX: a to se dělá?
    NYX
    NYX --- ---
    CYNIK: pokud to prohlizis takhle, tak si dej posledni precteny jako upominku a priste muzes pokracovat rovnou od nej
    CYNIK
    CYNIK --- ---
    NYX: No třeba když si prohlížim témata typu nové internetové hůmory, tak už sem třeba velkou část těch fotek viděl a chci se pobavit na dalších a musim se zase doklikat až na místo, kde jsem před tim skončil.
    NYX
    NYX --- ---
    CYNIK: a jak si to predstavujes? po 100 prispevcich se dostanes kamkoliv pomerne rychle, ne? pripadne pokud te zajima neco konkretniho, muzes si to nechat vyhledat a skocit na misto konkretniho prispevku apod.
    CYNIK
    CYNIK --- ---
    Dotaz, je ňáká jednoduší varianta přecházení mezi stránkama na fóru než po jedné?
    ZAPY
    ZAPY --- ---
    konecne sem tu:)
    IKA
    IKA --- ---
    MILOSHIT: myslim ze je chyba v tvojom filtrovani.
    ACID
    ACID --- ---
    nebylo
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    to je dle mě docela volovina. To bych tedy raději zrušil palce dolů úplně a bylo by to lepší.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    MILOSHIT: Pokud vím tak palce dolů vidět nejsou a ta pomsta bude nejspíš jeden z důvodů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam