• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Neni nejaka funkce NYX na docasne zablokovani uctu treba na den nebo tyden? Potreboval bych neco delat.
    TUILE
    TUILE --- ---
    NELINKAPRALINKA: pokud si pozvanku dostala, prisla ti zprava od tori a na uvodni strance mas na to odkaz (pripadne lide /pozvanky)
    prvni pozvanku dostanes za cca pul roku po registraci a pak vzdycky po trech az sesti mesicich (jak ma tori naladu) nebo za kazdej mesic premiovky.
    NELINKAPRALINKA
    NELINKAPRALINKA --- ---
    Ahoj, chci se zeptat, jako je to s pozvánkami pro přátele na nyx. Jestli můžu já poslat pozvánku, popř. jak. Díky moc
    REPEEK
    REPEEK --- ---
    NYX: Diky, po chvili hledani jsem nasel i jak to zrusit ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    REPEEK: klikni na ikonku, dej ignorovat v klubech a uloz.
    REPEEK
    REPEEK --- ---
    Da se nejak ignorovat uzivatelovo psani v klubech?
    AENYE
    AENYE --- ---
    HORKY_KAFE: no jednotlivě jsem to nezkoušela, pravda. :) ale stejně díky. :)
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    AENYE: no mé oko rozhodně není pozorné, ale tady v diskuzi, když jsem to překopíroval a dal náhled, tak mi to rovnou označilo ten špatný tag:-)
    AENYE
    AENYE --- ---
    HORKY_KAFE: ukazovalo mi to, že jsou tam neuzavřené tagy, které uzavřené byly a tohle mi to nedalo vědět.

    a moc díky za pozorné oko, už to funguje. :)
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    AENYE: a tohle sem normálně vložím...
    se ti neukazují ty chybějící tagy v náhledu?
    AENYE
    AENYE --- ---
    HORKY_KAFE: už to vidim, tak já jdu zkusit, jestli to bylo to co mi tam dělalo čurbes.
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    AENYE: hned ten první bold nemáš zavřený...
    AENYE
    AENYE --- ---
    NYX: a vzápětí dodám tu tabulku, která v tom záhlaví funguje
    AENYE
    AENYE --- ---
    <li><b>Výstava KNÍŽE VÁCLAV SVĚTEC A PANOVNÍK
    <br><b><i>termín:</i></b> 24. 3. -2. 5. 2010
    <br><b><i>místo:</i></b> Národní muzeum, Václavské nám., sál Hollareum - přízemí vzadu
    <br><b><i>cena:</i></b> 60 Kč (snížená 40 Kč)
    <br><b><i>popis:</i></b> Výstava unikátních rukopisů se svatováclavskou tématikou.
    <br><a href="http://www.knizevaclav.cz">www.knizevaclav.cz</a>
    AENYE
    AENYE --- ---
    THE_BALROG: ono to zlobí i když to dám bez toho celého odkazu.
    NYX: jdu na to
    NYX
    NYX --- ---
    AENYE: posli to sem jako text, ne jako obrazek, jen pritom zaskrtni NO-HTML. z obrazku to vazne lustit nebudu :)
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    AENYE: nemohl by být problém v tom závěrečném lomítku v adrese? Zlobí to, i když ho umažeš?
    AENYE
    AENYE --- ---
    Zdravím, vkládám do zahlaví nějaké informace a přidávám tam odkaz, ale nechce mi to uložit a tvrdí mi to, že použité tagy nejsou uzavřené. (jsou) Může to být tím, že se nyxu nelíbí url, které vkládám do odkazu, případně je tam nějaký limit znaků, který se mi mohlo podařit překročit?

    Děkuju za odpověď.
    PETRR
    PETRR --- ---
    ahojte ,je tu nekdo z brna
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Dá se nějak zjistit v infu o člověkovi, kterých akcí se v nejbližší době zúčastní?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam