• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    KEJML
    KEJML --- ---
    VACA: Pokud najdeš příspěvek, který tě zajímá (a jeho okolí), tak klikni na tři pomlčky vedle jména autora daného příspěvku. Dostaneš se tím do příslešné diskuze, přímo na něj. Pak už jednak vidíš přímě odpovědí a druhak můžeš normálně listovat šipkama.
    Navíc ten odkaz pod třema pomlčkama se používá k tomu, pokud chceš někoho odkázat na konkrétní příspěvěk. Když ho někam na Nyxu vložíš, stane se z něj toto: [ VACA @ nyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!)) ]
    VACA
    VACA --- ---
    ahoj, měl bych dotaz ohledně vyhledávání. (zkoušel jsem vyhledávat něco o vyhledávání ale asi sem nenašel co sem potřeboval...)

    Takže jde mi o to když v nějakém klubu vyhledávám podle klíčového slova. -Najde mi to příspěvek obsahující zadaná slova, supr.

    Ale nevím jak si zobrazit přízpěvky reagující na vyhledané...
    Popřípadě, jak se v diskuzi přesunout k určitému datu. (ve kterém se nachází mnou vyhledaný výraz) abych se mohl podívat na navazující diskuzi k mnou vyhledanému...
    Když je mnou vyhledaný příspěvek starý třeba 3 měsíce, abych se nemusel sto let proklikávat do hystorie klubu.

    Možná jsem něco přehlédl, nějakou možnost, nevím, budu rád za jakej-koliv tip!

    ps: nemám premiovou verzi..
    NYX
    NYX --- ---
    KORINKOWICZ: jakmile prekrocis urcity pocet zprav v poste, serizne se to na polovinu toho poctu (max 5000 zprav na soubor)

    ten limit je 2000/20000 (podle toho, jestli clovek ma nebo nema premiovku)
    KORINKOWICZ
    KORINKOWICZ --- ---
    ahoj. zajimalo by me, jestli se podle neceho urcuje cas vytvareni zaloh posty, nebo je to ciste nahodny, kdyz si nekdo vzpomene :)
    jak tak zpetne koukam na data vytvoreni zaloh, zadnou pravidelnost v tom nenachazim.... diky
    AETHER
    AETHER --- ---
    ELIZZ: musis tam pred src pripsat parametry, treba width=300
    ELIZZ
    ELIZZ --- ---
    Ahoj, jak se da zmensit obrazet pri samotnem vkladani? Neco jsem uz zaslechla, ze to jde,aĺe nevim co pesne napsat k tomu linku. Dik
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    NYX: děkuju!
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NYX: aha, tak to bude asi tím, díky.
    NYX
    NYX --- ---
    MADIETTA: aha, ja myslel to globalni hledani na nyxu. v diskuzich to bude asi tim, ze se diskuze po dosazeni nejakeho poctu prispevku zalohuji / promazavaji. zkus zalozku zalohy v diskuzi, tam uvidis jake prispevky uz byly smazany.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NYX: zkoušela jsem to na sebe asi v pěti diskusích.
    NYX
    NYX --- ---
    MADIETTA: u koho? jeste to muze trochu blbnout pokud se hodne mazalo - v hledani se pak ty prispevky nezobrazi, ale co se tyce listovani, jako by tam byly. tj. pokud smazes vsechny prispevky z jedne stranky hledani, ta se pak tvari jako prazdna (a mozna to nenecha listovat za ni? nejsem si jisty)

    kdyztak mi napis o koho jde, mrknu na to.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NYX: mně to z nějakého důvodu nefunguje. Najde to max. 100. Nevím, co dělám špatně.
    NYX
    NYX --- ---
    MADIETTA: najde to poslednich 1000...pokud chces starsi, chce to nejak detailneji filtrovat.
    MYS_USATA: pak se to da jeste pres tu obalku u nicku v panelu vlevo - to ukaze neprectene zpravy, ktere se pak daji smazat (kliknuti na neprecteno ostatne udela to same)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Ohledně vyhledávání něčích příspěvků - zobrazují se mi vždycky jen ty nejnovější od určitého data. Jak se propracuju k těm starším?
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    TUILE: ajo, jde, já to jen označila a klikla na smazat! :)
    TUILE
    TUILE --- ---
    kdyz kliknes na to neprecteno, tak to smazat nejde?
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    prosím, nebijte mě za dotaz, jsem úplné jelito a nevím, kde se to nastavuje:

    mám prémiovku, tak jsem myslela, že automaticky mi funguje mazání nepřečtených zpráv v poště
    ale asi se to musí ještě někde nastavit

    hledala, snažila, plakala, nezvládla...
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    HELA: Měla jsem ten samý problém a nikdo mi neporadil. Give it up :-D
    HELA
    HELA --- ---
    mám jeden lama dotaz, nebijte mě: dřív mi fungovalo přihlášení na nyx z mobilu, ale poslední dobou to nejde - buď tam není okýnko pro vyplnění jména a hesla, nebo pokud tam jsou, nedá se kliknout na přihlásit... čím by to mohlo být? je nějaký speciální fígl, jak se přihlašuje na nyx přes mobil?:) mám mobil nokia Xpress music a operátora O2. Díky.
    KEJML
    KEJML --- ---
    E2E4: Úplně vpravo dole na každé stránce je odkaz "Nahlásit chybu" vedoucí do kudlanky
    E2E4
    E2E4 --- ---
    NYX: A omluv mou ignoranci, co nebo kde je kudlanka?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam