• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    LUKKAST: v diskuzi jdi na nastenku a tam vlevo preklikni na zahlavi
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    Ahoj zdravim :) ctu help jak muzu a hledam a hledam, ale zatim jsem nenasel, jak udelat zahlavi diskuze,dat si tam obrazek nadpis cokoliv jak je to v ostatnich.. zalozil jsem svoji privatni diskuzi, zkousim vsechno a nic :)
    predplatil jsem si i premiovou verzi v domneni, ze se to nekde objevi...ale ne :(
    NYX
    NYX --- ---
    SITH: tak to urcite nepujde
    SITH
    SITH --- ---
    NYX: v bookmarku to nevidis kdyz ten klub nemas booknutej. A o to mi jde, videt v prehledu booknutych diskuzi odpoved i v klubu, ktery nemam v booku. Nejak extra tam atd.
    NYX
    NYX --- ---
    nejak me nenapada kde jinde nez v bookmarcich a historii by clovek mel videt ty odpovedi.
    NYX
    NYX --- ---
    SITH: ne, posledni navstivene kluby - tohle: https://www.nyx.cz/index.php?l=book;l2=2
    SITH
    SITH --- ---
    NYX: historií myslíš "poslední" příspěvky?
    NYX
    NYX --- ---
    SITH: v historii to snad je videt taky, ne?
    SITH
    SITH --- ---
    chtěl bych se zeptat zda lze nějak nastavit abych viděl odpovědi na mé prispěvky v klubu, který nemám v oblíbených. Mám prémiovku
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    NYX: Předpokládám že z důvodu vysokého datového toku skrz server? A co možnost nastavit si někde URL vlastní externí proxy a nechat si obrázky předávat skrz tuto proxy? Nebo převádět obrázky na odkaz linkovaný na zadanou externí proxy? To by myslím bylo docela jednoduché.
    NYX
    NYX --- ---
    TAURUS: nejde a nepujde. ale zvazuji moznost zapnout si prevod obrazku na miniatury, ktere by byly linkovane z nyxu - kdyz uz se pouzivaji na last, v hledani apod, tak by se mohly pouzit vsude.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Mám poprvé prémiovku a hledám, jestli je možné někde zapnout, aby se obrázky načítaly přes nyx jako přes proxy. Pokud to není možné, navrhoval bych to např. právě do prémiovky jako možnost nastavení. V práci máme spoustu webů zakázaných a tohle by bylo velmi příjemné.
    VILGEFORTZ
    VILGEFORTZ --- ---
    NYX: Aha, dik.
    NYX
    NYX --- ---
    VILGEFORTZ: do te kolonky napis nazev, na zbytek se te to zepta pak
    VILGEFORTZ
    VILGEFORTZ --- ---
    Ahoj, chci zalozit diskuzi ale nevim co tam napsat jako podkategorii. V kolonce zalozit diskuzi se ma napsat nazev diskuze, podkategorie a strucny popis o cem to ma jako bejt. Co tam mam napsat jako podkategorii? A to mam vsechno naflakat do ty jedny kolonky?
    SITH
    SITH --- ---
    KALHOTKA: pozvala jsi kluka na nyx? :)
    NYX
    NYX --- ---
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    FLAD: děkuji!
    FLAD
    FLAD --- ---
    FLAD: Vypadl mi tam kus věty u bodu 2) . Pak to máš vložit dle bodu 1 a uložit....
    FLAD
    FLAD --- ---
    OPRAH:
    Rozdělím to na dva případy:
    1) Pokud tam umíš vložit text, tak použij návod na vložení obrázku, který v té nápovědě je, ale přesně, jak tam je (tzn. správný tag, vložíš adresu obrázku atp.)

    2) Pokud do záhlaví neumíš vložit ani text, tak běž na nástěnku a v lévem menu klikni na záhlaví

    3) A správce je vždy jenom jeden - pokud je to tvůj kamarád, je taky možné, že nemáš práva.
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    ahoj, založil jsem si s kamarádem diskuzi a nemohu přijít na to, jak vložit obrázek do záhlaví. poradíte? toto v nápovědě není a žádně tlačítko "vložit" nevidím :) díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam