• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    VILGEFORTZ
    VILGEFORTZ --- ---
    NYX: Aha, dik.
    NYX
    NYX --- ---
    VILGEFORTZ: do te kolonky napis nazev, na zbytek se te to zepta pak
    VILGEFORTZ
    VILGEFORTZ --- ---
    Ahoj, chci zalozit diskuzi ale nevim co tam napsat jako podkategorii. V kolonce zalozit diskuzi se ma napsat nazev diskuze, podkategorie a strucny popis o cem to ma jako bejt. Co tam mam napsat jako podkategorii? A to mam vsechno naflakat do ty jedny kolonky?
    SITH
    SITH --- ---
    KALHOTKA: pozvala jsi kluka na nyx? :)
    NYX
    NYX --- ---
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    FLAD: děkuji!
    FLAD
    FLAD --- ---
    FLAD: Vypadl mi tam kus věty u bodu 2) . Pak to máš vložit dle bodu 1 a uložit....
    FLAD
    FLAD --- ---
    OPRAH:
    Rozdělím to na dva případy:
    1) Pokud tam umíš vložit text, tak použij návod na vložení obrázku, který v té nápovědě je, ale přesně, jak tam je (tzn. správný tag, vložíš adresu obrázku atp.)

    2) Pokud do záhlaví neumíš vložit ani text, tak běž na nástěnku a v lévem menu klikni na záhlaví

    3) A správce je vždy jenom jeden - pokud je to tvůj kamarád, je taky možné, že nemáš práva.
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    ahoj, založil jsem si s kamarádem diskuzi a nemohu přijít na to, jak vložit obrázek do záhlaví. poradíte? toto v nápovědě není a žádně tlačítko "vložit" nevidím :) díky
    KEJML
    KEJML --- ---
    VACA: Za málo, od toho tu tento klub je :)
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: jen dodam, ze kdyz se takhle presune na prispevek, zobrazi se reakce na nej nad nim.
    VACA
    VACA --- ---
    KEJML: SUPR! děkuji převelice za osvitu, tohle sem fakt netušil.
    KEJML
    KEJML --- ---
    VACA: Pokud najdeš příspěvek, který tě zajímá (a jeho okolí), tak klikni na tři pomlčky vedle jména autora daného příspěvku. Dostaneš se tím do příslešné diskuze, přímo na něj. Pak už jednak vidíš přímě odpovědí a druhak můžeš normálně listovat šipkama.
    Navíc ten odkaz pod třema pomlčkama se používá k tomu, pokud chceš někoho odkázat na konkrétní příspěvěk. Když ho někam na Nyxu vložíš, stane se z něj toto: [ VACA @ nyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!)) ]
    VACA
    VACA --- ---
    ahoj, měl bych dotaz ohledně vyhledávání. (zkoušel jsem vyhledávat něco o vyhledávání ale asi sem nenašel co sem potřeboval...)

    Takže jde mi o to když v nějakém klubu vyhledávám podle klíčového slova. -Najde mi to příspěvek obsahující zadaná slova, supr.

    Ale nevím jak si zobrazit přízpěvky reagující na vyhledané...
    Popřípadě, jak se v diskuzi přesunout k určitému datu. (ve kterém se nachází mnou vyhledaný výraz) abych se mohl podívat na navazující diskuzi k mnou vyhledanému...
    Když je mnou vyhledaný příspěvek starý třeba 3 měsíce, abych se nemusel sto let proklikávat do hystorie klubu.

    Možná jsem něco přehlédl, nějakou možnost, nevím, budu rád za jakej-koliv tip!

    ps: nemám premiovou verzi..
    NYX
    NYX --- ---
    KORINKOWICZ: jakmile prekrocis urcity pocet zprav v poste, serizne se to na polovinu toho poctu (max 5000 zprav na soubor)

    ten limit je 2000/20000 (podle toho, jestli clovek ma nebo nema premiovku)
    KORINKOWICZ
    KORINKOWICZ --- ---
    ahoj. zajimalo by me, jestli se podle neceho urcuje cas vytvareni zaloh posty, nebo je to ciste nahodny, kdyz si nekdo vzpomene :)
    jak tak zpetne koukam na data vytvoreni zaloh, zadnou pravidelnost v tom nenachazim.... diky
    AETHER
    AETHER --- ---
    ELIZZ: musis tam pred src pripsat parametry, treba width=300
    ELIZZ
    ELIZZ --- ---
    Ahoj, jak se da zmensit obrazet pri samotnem vkladani? Neco jsem uz zaslechla, ze to jde,aĺe nevim co pesne napsat k tomu linku. Dik
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    NYX: děkuju!
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NYX: aha, tak to bude asi tím, díky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam