• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Sune, v [ nyx :: pripominky uzivatelu ] si muzes uzit diskusi na toto tema az do uplneho omrzeni.

    Hlavne to prob*hy nezatahujme jeste sem.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Zajímala by mě jedna věc - je tu aktivní systém hodnocení komentářů těmi palci (jestli je to k něčemu dobré, je diskutabilní). Nicméně, vidím ty, kteří dali palec nahoru. Ale PROČ SAKRA nevidím ty, co dali palec dolů? Co to je za divnou cenzuru? Já chci vidět, kdo dal palec dolů, proč nemůžu? :) Co je na tom špatného vidět IDčka, která nesouhlasí, nebo dokonce prostě škodí tím, že schválně palcují dolů věci, které mají jinak dobré hodnocení? Já bych rád takové blbečky viděl a věděl, kteří to jsou :) Jestli existuje nějaké řešení, jak tohle zviditelnit, tak si ho rád poslechnu. Zkoušel jsem i prémiovou verzi a ani tam jsem neviděl, kdo palcuje dolů. Díky za odpověď.
    NYX
    NYX --- ---
    THE_SHADOW: v prohlizeci si muzes nechat zobrazit ulozene heslo, alespon teda ve firefoxu to jde
    THE_SHADOW
    THE_SHADOW --- ---
    Mohu nějak zjistit vlastní heslo, které jsem zapomněl, když nemám nastavený mail pro zasílání hesel, popřípadě jde tento mail nějak nastavit bez znalosti hesla?

    (momentálně se mi podařilo nalogovat jen díky tomu, že browser má lepší paměť než já :-) )

    Díky
    VILGEFORTZ
    VILGEFORTZ --- ---
    KEJML: Sem si to myslel no, dik. Ale nejaka informace ze to bylo zamitnuto by spatna nebyla, jak pises.
    KEJML
    KEJML --- ---
    VILGEFORTZ: Obrázky co vás dostanou ti zamítnutý byly - ač jsem nehlasoval v anketě o založení, tak ji nevidím a klub založen nebyl, jeho název se nezměnil na odkaz ani o tom není v klubu zpráva.
    Ale nějaké informování o tomto by nebylo od věci, co Nyxi?
    VILGEFORTZ
    VILGEFORTZ --- ---
    Chtel bych se zeptat jak se dozvim ze muj navrh na diskuzi byl zamitnut.
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    LUKKAST: v diskuzi jdi na nastenku a tam vlevo preklikni na zahlavi
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    dekuji za radu :)
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    Ahoj zdravim :) ctu help jak muzu a hledam a hledam, ale zatim jsem nenasel, jak udelat zahlavi diskuze,dat si tam obrazek nadpis cokoliv jak je to v ostatnich.. zalozil jsem svoji privatni diskuzi, zkousim vsechno a nic :)
    predplatil jsem si i premiovou verzi v domneni, ze se to nekde objevi...ale ne :(
    NYX
    NYX --- ---
    SITH: tak to urcite nepujde
    SITH
    SITH --- ---
    NYX: v bookmarku to nevidis kdyz ten klub nemas booknutej. A o to mi jde, videt v prehledu booknutych diskuzi odpoved i v klubu, ktery nemam v booku. Nejak extra tam atd.
    NYX
    NYX --- ---
    nejak me nenapada kde jinde nez v bookmarcich a historii by clovek mel videt ty odpovedi.
    NYX
    NYX --- ---
    SITH: ne, posledni navstivene kluby - tohle: https://www.nyx.cz/index.php?l=book;l2=2
    SITH
    SITH --- ---
    NYX: historií myslíš "poslední" příspěvky?
    NYX
    NYX --- ---
    SITH: v historii to snad je videt taky, ne?
    SITH
    SITH --- ---
    chtěl bych se zeptat zda lze nějak nastavit abych viděl odpovědi na mé prispěvky v klubu, který nemám v oblíbených. Mám prémiovku
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    NYX: Předpokládám že z důvodu vysokého datového toku skrz server? A co možnost nastavit si někde URL vlastní externí proxy a nechat si obrázky předávat skrz tuto proxy? Nebo převádět obrázky na odkaz linkovaný na zadanou externí proxy? To by myslím bylo docela jednoduché.
    NYX
    NYX --- ---
    TAURUS: nejde a nepujde. ale zvazuji moznost zapnout si prevod obrazku na miniatury, ktere by byly linkovane z nyxu - kdyz uz se pouzivaji na last, v hledani apod, tak by se mohly pouzit vsude.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Mám poprvé prémiovku a hledám, jestli je možné někde zapnout, aby se obrázky načítaly přes nyx jako přes proxy. Pokud to není možné, navrhoval bych to např. právě do prémiovky jako možnost nastavení. V práci máme spoustu webů zakázaných a tohle by bylo velmi příjemné.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam