• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    TUTENSMUK
    TUTENSMUK --- ---
    ahoj,prosim jak mam vkladat obrazky nebo text do zahlavi v soukrome dyskuzi,v napovede sem to nenasel...asi sem slepej...dik
    NYX
    NYX --- ---
    THX_1138: presouvat je mohou asi jen spravci. ty mas asi moznost verejny klub na chvili uzavrit a v noci se pak presune mezi privatni sam. pak by mel jit zase otevrit. ale pak uz ho z tech privatnich nedostanes.

    to blokovani prav pro vsechny se zkratka tyka jen klubu, ktere jako privatni vzniknou.
    NYX
    NYX --- ---
    THX_1138: zalozit jako verejnou a presunout do privatni kategorie
    TERRORIST
    TERRORIST --- ---
    super díky moc:)
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    TERRORIST: aha, klasika u rajcete - to co tam mas neni primo adresa obrazku. je potreba kliknout pravym na obrazek na rajceti, vybrat Properties/Vlastnosti a zkopirovat adresu obrazku odtamtud. v tomto pripade - http://img5.rajce.idnes.cz/d0506/3/3614/3614574_7563babd4593b2d17dd93ed62192176c/images/22929135_4.jpg

    TERRORIST
    TERRORIST --- ---
    foto z rajčete
    TERRORIST
    TERRORIST --- ---
    louisiana catahoula

    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    TERRORIST: zkus ho vlozit sem at vidime co a jak vkladas
    TERRORIST
    TERRORIST --- ---
    Chci se zeptat, zkoušela jsem poprvé vložit obrázek do diskuze a bohužel bez úspěchu. Dělala jsem to přesně podle nápovědy, příspěvěk se odeslal, ale obrázek nebyl vidět. díky
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    LACIFER: myslim ze se narodil v roce 2001
    LACIFER
    LACIFER --- ---
    jak je nyx starý?
    ZDENNICE
    ZDENNICE --- ---
    NYX: Už ano :-D Já jsem tomu nevěnovala pozornost, když statický obrázek taky neměl 40x50px a fungoval.. Sorry, klasická chyba.. Díky
    NYX
    NYX --- ---
    ZDENNICE: ma spravny rozmer? 40x50px?
    ZDENNICE
    ZDENNICE --- ---
    KEJML: Díky, ale není to tak. Opravdu vkládám animaci.gif , kterou jsem vytvořila ze statických obrázků.gif a funguje. Samozřejmě jsem to zkoušela i na jiné, ale stejně nic.. Momentálně tam mám statický obrázek, to ano.. napadá Tě jiná chyba ? Dík
    KEJML
    KEJML --- ---
    ZDENNICE: Jestli ti nefunguje jen animace u tvojí ikony, tak sem nevkládáš animaci, ale jen statický obrázek
    ZDENNICE
    ZDENNICE --- ---
    Nevíte z jakého důvodu mi nefunguje GIF animace v ikoně ? Co je asi tak nejčastější chyba ?? Dííky
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    KOMPAS: díky, jdu s tím prudit tam, nevěděl jsem přesně, kam se takový dotaz hodí :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Sune, v [ nyx :: pripominky uzivatelu ] si muzes uzit diskusi na toto tema az do uplneho omrzeni.

    Hlavne to prob*hy nezatahujme jeste sem.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Zajímala by mě jedna věc - je tu aktivní systém hodnocení komentářů těmi palci (jestli je to k něčemu dobré, je diskutabilní). Nicméně, vidím ty, kteří dali palec nahoru. Ale PROČ SAKRA nevidím ty, co dali palec dolů? Co to je za divnou cenzuru? Já chci vidět, kdo dal palec dolů, proč nemůžu? :) Co je na tom špatného vidět IDčka, která nesouhlasí, nebo dokonce prostě škodí tím, že schválně palcují dolů věci, které mají jinak dobré hodnocení? Já bych rád takové blbečky viděl a věděl, kteří to jsou :) Jestli existuje nějaké řešení, jak tohle zviditelnit, tak si ho rád poslechnu. Zkoušel jsem i prémiovou verzi a ani tam jsem neviděl, kdo palcuje dolů. Díky za odpověď.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam