• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Nechci změnit svůj nick, ale rád bych se dostal ke svému původnímu. Šlo by to?
    TUILE
    TUILE --- ---
    me taky. uplne v pohode
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: No hele, nevim jestli můj skin něco nevypouští, ale i při šířce 1024 se mi na monitor vejdou všechny tlačítka se stejnou (původní) šířkou... mám tu 12 tlačítek
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: njn, nejak jsem to na ten 1024px displej dostat musel :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: To jsou ty tvoje ikonky ;)
    NYX
    NYX --- ---
    SNICKERS: takovej ten otaznicek
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    NYX: díky!
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    ahoj, jak odstranit nápovědu? Žádný tlačítko "nápověda" v žádné liště nenacházím.
    NYX
    NYX --- ---
    OPRAH: teoreticky na lastu muzes vypsat svoje kladne hodnocene prispevky: https://www.nyx.cz/index.php?l=last;user=oprah
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    ahoj, zajímalo by mě, jestli je možné se nějak zpětně domáknout takových těch minimalizovaných upozornění na kladné ohodnocení mého příspěvku v pravém dolním rohu. kliknul jsem na poštu a ta malá ikona mi zmizela... díky :)
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    teď jsem si stáhla mozilu a taky mi to nefaká, tak už fakt nevím:(
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    TRANQUILITY: tak asi jeste po tom smazani zkusit vypnout IE (vsechna okna)... a jestli ani to nepomuze tak nezbyva nez pouzit zde oblibenou radu: "zkus si poridit poradny prohlizec"
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    pořád nic:(
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    TRANQUILITY: tak zkus: Nastroje - Moznosti Internetu - zalozka Obecne a na ni sekce Historie prochazeni a tam tlacitko Odstranit... - zaskrtnout Docasne soubory Internetu (a mozna i Soubory cookie) a dat Odstranit
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    mám tu internet explorer 8
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    TRANQUILITY: a jaky prohlizec vubec pouzivas?
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    nepomohlo, co je to cache prohlížeče? :D
    HARALD
    HARALD --- ---
    TRANQUILITY: zkus CTRL+F5, když nepomůže, vyprázdni cache prohlížeče.
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    potřebovala bych poradit co udělat pro to, abych mohla reagovat kliknutím na ikonku? Pokaždé mi to vyplivne "na stránce se vyskytla chyba" . V notebooku mi to funguje, ve stolním počítači ne... co s tím?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam