• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    NYX
    NYX --- ---
    SEZI: v ramci toho hledani skrz cely nyx to jde (byt teda dost nesikovne, musim to predelat :)), v ramci jednoho klubu ne.
    SEZI
    SEZI --- ---
    jde rychle najít příspěvek napsaný určitý den nebo měsíc? jde například vyhledat nejbližší příspěvek k letošnímu únoru, nebo se tam musím "proklikat"?
    předpokládejme, že nic krom dne, kdy byl příspěvek napsaný, nevím.
    LUCKILL
    LUCKILL --- ---
    MATHEW_ER: Trauúútenberg teda, sláva povidam sláva!
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    RAMON23: v premiovce existuje pro jednotlive uzivatele viz. [ NYX @ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    RAMON23
    RAMON23 --- ---
    cau, existuje nejaka moznost - treba pro majitele diskuze - zjistit puvod minusovych palcu? diky
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    LUCKILL: asi hledas tohle :) [ nyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!)) ]

    Jinak odpovedi na konkretni prispevek se ti ukazi, kdyz si nechas zobrazit primo ten prispevek (kliknes na "---" za ID nebo na pravo na ikonku linku).
    LUCKILL
    LUCKILL --- ---
    Zdravim, je mozne najit v diskuzi reakce na prispevek, ktery je uz docela stary a musel bych se proklikat po 100 kach prispevku zpet?

    Predpokladam ze to umoznuje premiova verze asi, vidte?

    Dikx za rozumy
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    HARALD: Děkuji, přemlouvat netřeba. Současného se vzdát nechci.
    HARALD
    HARALD --- ---
    COWBOY: otázku jsem nenapsal ani jednu. snažím se tě přemluvit, abysis to sám rozmyslel.

    ale když tyhle věci píšeš do nováčkovského klubu, tak ani o moc víc nečekej
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    HARALD: Přiznám se, že na dotaz bych čekal spíš odpověď a ne serii otázek.
    HARALD
    HARALD --- ---
    COWBOY: ale vždyť si tu na tebe už všichni zvykli jako na Cowboye. takhle dlouho jsi ještě se zádným nickem nevydržel.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    NYX: A nepřeháněj, tolik jich nebylo.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    NYX: Ten první. Ozz
    NYX
    NYX --- ---
    COWBOY: a ktery z tech asi peti vyhozenych? :)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    THESTOUPA: Tohle není můj problém. Heslo si pamatuju.:-))
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    COWBOY: to jako, ze jsi zapomnel heslo? u prihlaseni je tlacitko na zaslani zapomenuteho hesla...

    Pokud jste zapomněli své heslo, můžete si ho nechat poslat pomocí tohoto formuláře. Zadejte své užiatelské jméno a na email, uvedený v uživatelském infu, bude zaslán potvrzující email, pomocí kterého si budete moci nastavit nové heslo.

    Pokud toto zasílání hesla nefunguje (nevyplněný nebo neplatný email, zakázané zasílání apod.), není žádný jiný způsob, jak daný účet zpřístupnit, tak se ani nesnažte.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Nechci změnit svůj nick, ale rád bych se dostal ke svému původnímu. Šlo by to?
    TUILE
    TUILE --- ---
    me taky. uplne v pohode
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: No hele, nevim jestli můj skin něco nevypouští, ale i při šířce 1024 se mi na monitor vejdou všechny tlačítka se stejnou (původní) šířkou... mám tu 12 tlačítek
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: njn, nejak jsem to na ten 1024px displej dostat musel :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam