• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    BALINA
    BALINA --- ---
    tak jsem to zvládla...jen pár lidí mě asi nerado vidí...ale aspon je o čem mluvit
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    HORKY_KAFE: No vida, tak to nebylo tak zly.. dostala sem se docela daleko ;-) Dik!
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    BLANCHE1: v tom druhém ti chybí přípona html
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    Omlouvam se, jsem zrejme fakt megalama...
    Napoveda prostudovana popredu, pozadu, kousnuti se tedy nevyhnu, nicmene jako malou naplast prosim o navod, jak z nasledujiciho odkazu v inzeratu, ktery bych rada vytvorila, udelat fungujici odkaz...

    http://www.aukro.cz/item1162934139_prodam_dve_kuchynske_zidle.html

    Takhle jsem to zkousela:
    dve kuchynske zidle

    Hlasi mi to, ze jsem pouzila ruzne nevhodne tagy..
    Predem diky za pomoc!
    NYX
    NYX --- ---
    LUCKILL: ono se tam vetsinou pise, co presne je spatne, tak proc to neopravis?
    LUCKILL
    LUCKILL --- ---
    Pouziju komentar v profilu na nejaky odkazy a misto aby fungoval, tak me system akorat vyplisni, ze je blbe napsanej... Tohle me vazne s...!

    To vypada, jak kdyz komentare maji fungovat a jsou povoleny, ale realita je nekde jinde...
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    KEJML: jo diky..nak sem to prehlidl... :))
    KEJML
    KEJML --- ---
    ZORBEN: V diskuzi vpravo nahoře je upravit, kde se nastavuje majitel.
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    Jak muzu prenechat spravcovství diskuze nekomu jinymu (vlastne sam sobe, protoze sem si zalozil novej profil)...?? vim, jak nekoho udelam spoluspravcem,ale ja bych chtel abych byl majitel diskuze s tim novym profilem.diky
    DANCE_GIRL
    DANCE_GIRL --- ---
    HARALD: Jasně, dík.
    HARALD
    HARALD --- ---
    DANCE_GIRL: v posledních návštěvách je vidět jenom když někdo vstoupí do infa. vyhledávání příspěvků se tam nezobrazuje.
    DANCE_GIRL
    DANCE_GIRL --- ---
    Když si dám vyhledat příspěvky u nějakýho ID, případně mu v těch příspěvcích něco hledám, zobrazí se mu v posledních návštěvách, že jsem na něj koukala?
    ROZI
    ROZI --- ---
    BLOODRAT: dekuji
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    ROZI: Klikneš na ikonu toho, na koho reaguješ (levým) a vybereš "Odpovědět".
    ROZI
    ROZI --- ---
    zdravim...jak pridam takovej ten odkaz se jmenem na nejakej koment? dik
    SEZI
    SEZI --- ---
    NYX: už to vidím! :) díky!
    NYX
    NYX --- ---
    SEZI: vyhledas prispevky a mas tam kalendare OD - DO, kde to muzes omezit...ono by ale uplne stacilo mit tam jen OD :)
    SEZI
    SEZI --- ---
    NYX: šlo mi hlavně o vyhledání na úrovni klubu, škoda.
    jen pro zajímavost - jak funguje to hledání podle data celo-nyxově?
    NYX
    NYX --- ---
    SEZI: v ramci toho hledani skrz cely nyx to jde (byt teda dost nesikovne, musim to predelat :)), v ramci jednoho klubu ne.
    SEZI
    SEZI --- ---
    jde rychle najít příspěvek napsaný určitý den nebo měsíc? jde například vyhledat nejbližší příspěvek k letošnímu únoru, nebo se tam musím "proklikat"?
    předpokládejme, že nic krom dne, kdy byl příspěvek napsaný, nevím.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam