• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    ANARCHY: uz je je to v sekci nastaveni pro odvazne nevim jestli to ale jde i bez premiovky
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: Vzdycky je videt kdo dal palec nahoru a nikdy neni zpetne videt kdo dal palec dolu, neni na tom co nastavovat
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    ahoj,chci se zeptat,jak to je s anonymním a neanonymním "mínuskováním" příspěvků? jak to můůžu nastavit a kde?
    díky
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    HORKY_KAFE: Schválně, jestli při potvrzení nového hesla ty prsty položí stejně.:-))
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    MATIM_B: nebo si změň heslo a jako nové polož všechyn prsty na klávesnici
    samozřejmě si nezapomeň nějdřív vymazat mailovou adresu
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    MATIM_B: ne ted na to koukam a taky mi to blbne
    MATIM_B
    MATIM_B --- ---
    RAB1T: Aha diky :-)
    Oficialne tedy prosim nekoho z adminu, aby zablokoval/a muj nick, login, registraci prihlaseni atd.
    Děkuji a omlouvam se za pripadne problemy.
    MATIM_B
    MATIM_B --- ---
    HARALD: ok. Jeste jedna vec, zkousel jsem tu napovedu, co je v pravo nahore ale nic se mi nezobrazuje. Je s tím nejaky problem ?
    HARALD
    HARALD --- ---
    MATIM_B: musí to udělat někdo z adminů (viz nástěnka). stačí požádat
    HARALD
    HARALD --- ---
    MATIM_B: ztratila by se kontinuita debat, musely by se řešit otázky "proč mi tenhle člověk zmizel z přátel" a podobně.

    Co se týče "jde to jinak", tak ti může být účet zablokován, že se na něj už nepřiuhlásíš.
    MATIM_B
    MATIM_B --- ---
    Ahoj, proč si nemůžu tady smazat účet, nick, profil ? Případně jde to jinak ?
    NYX
    NYX --- ---
    nyx komentare nebere, nekdy to snad opravim
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    LUCKILL: no hlavně tam máš nakopírováno několik img tagů bez <>
    LUCKILL
    LUCKILL --- ---
    HARALD: jdu zamhourit oka, takze resim indy, ale dik za info...
    LUCKILL
    LUCKILL --- ---
    a propo, notes neni muj tak si nechte pripadny blitky za ikony pro "vas" svetaznalce trapny softy... A vubec, jebat vsechny namachrovance co se serou do ostanich a na vlastnim prahu maji hromadu ze musej chodit zadnim vchodem...

    --to jest preventivni info, moc dobre znam ty prizdisrace vsude kolem... grrr
    HARALD
    HARALD --- ---
    LUCKILL: standardně je html v komentářích zakázáno. koimentářem teď myslím obsah textbodu, nikoliv tag <!-- --> . Uživatel si je musí povolit a i pak stejně je (myslím) výše uvedený tag mezi nepovolenými.
    LUCKILL
    LUCKILL --- ---
    to nize zminene cisteni jsem zkousel az po screenshotu-to jen aby bylo jasno, nez me zase bude nejaka tlama vy....
    LUCKILL
    LUCKILL --- ---
    NYX: KOMENTAR (poznamka) nefunguje
    Tohle mi hlasi (viz: priloha)
    Špatně napsaný komenrář: "hranatka"!-- bla bla bla.... mimochodem vsimni si ty hrubky-komenrář

    Do komentare snad muzu cpat temer cokoliv, ale pro jistotu jsem ty odkazy "vycistil" od hranatych zavorek, rovna se a podobnych znaku, ktere by eventuelne mohli systemu pripominat nejaky spatny html zapis a z nejakeho duvodu by to nebral jako spravny komentar, ale stejne nic...

    Babo, Temná noci, Strejdo, Trautenbergu a vy další poraďte...

    BALINA
    BALINA --- ---
    tak jsem to zvládla...jen pár lidí mě asi nerado vidí...ale aspon je o čem mluvit
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    HORKY_KAFE: No vida, tak to nebylo tak zly.. dostala sem se docela daleko ;-) Dik!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam