• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYX: no, sviti to na me v podstate porad a k nicemu mi to neni.. mozna by stacilo, aby to hlasilo jen IP ktery to jeste nezna..?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYX: no je to info celkem o nicem. myslim si ze by stalo za to to dotahnout tak ze by to poznalo "moje lokality" a reklo mi to spis zpusobem "naposled jsi se prihlasil z XYZ" tj udelalo by to ciselni IPcek a oznamilo by mi to jen jine nebo nove misto. Moznost to vypnout by asi taky nebyla spatna.
    NYX
    NYX --- ---
    ESTEN: neda. to to nejak zvlast vadi>?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    (mam na mysli to cerveny "Your IP address is different from the one used during your previous login. Click here for details.")
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    da se vypnout to upozorneni na zmenu IP na gate?
    D13
    D13 --- ---
    NYX: ok, diky
    NYX
    NYX --- ---
    D13: najdi si klub, kam se loguji dane inzeraty a ber rss z nej
    D13
    D13 --- ---
    je mozne prijimat RSS z trziste, resp. primo i z nejake kategorie?
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    NYX: aha ,to je skoda...
    tak diky za radu :)
    NYX
    NYX --- ---
    tak si ho dej do ignore, pak se jeho komentar u tebe nezobrazuje. jinak to asi nijak omezit nejde.
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    NYX: no to sice ano,me nejde ani tak o tu lokaci,ale proste si nepreju aby me mel ulozenou ten clovek v pratelich ...
    NYX
    NYX --- ---
    CERTICE: v jakych diskuzich jsi vidi prece kazdy, ne? staci si te najit treba v poste nebo v jakemkoliv klubu.

    tohle se da zakazat leda globalne pro vsechny v premiovce, misto lokace pak vidi jen cas.
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    Ahoj , mam takovy dotaz.
    Kdyz si me prida do pratel nekdo,u koho nechci aby me mel v pratelich a sledoval v jakych diskuzich jsem apod...Jak udelat to abych se mu sama vymazala z pratel ?Nebo jakym zpusobem tohle vyresit?
    Diky moc za pripadne rady :)
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    NYX: super :) díky moc
    NYX
    NYX --- ---
    JUNGLER: panacek vlevo dole
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    nazdárek, nějak se mi nikde nepodařilo najít informaci o tom, jak vypnou to neustálý aktualizování. Často mívám otevřených třeba 8 tabů nyxu a když se mi ty taby každejch několik vteřin aktualizujou, tak mi to značně zasekává práci :(
    Vím, že je to asi šikovná funkce, ale pro mě bezpředmětná... to, že mi někdo poslal poštu si klidně zjistim až stránku sám refreashnu.
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    NYX: diky, to bylo ono
    NYX
    NYX --- ---
    MLIKARNA: zkus v nastaveni vypnout ten wysiwyg editor
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Zdravim, jiz dlouho se mi nedari pri vkladani inzeratu vyplnit podrobnejsi popis, vse ostatni funguje normalne akorat tam na to proste nejde kliknout ani vlozit zadny text... diky za pomoc
    AFRODITE
    AFRODITE --- ---
    ABAYO: Smaž se sama.
    Zaštni ten čtvereček vedle --- u svého příspěvku a nahoře klikni na "smazat".
    TUILE
    TUILE --- ---
    ABAYO: nevypla sis to v nastaveni?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam