• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    ALAGAESIE
    ALAGAESIE --- ---
    RAB1T: (pokud správně chápu) dle mého takto: např.: [ Ikonky. Potřebuješ ikonku? Máš nápad, přání nebo ikonku navíc? sem s nimi! ], [ Mozkove erory.....mobily v lednicce caj v kvetinaci atd...... ], etc., etc., - takto i u každého dalšího klubu - tj. zkopírovat url daných klubů, oddělených čárkou.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    Nejsem nováček, ale nějak se mi nedaří dohledat jak to teď funguje. Chtěl jsem známé která je tu nová(nepozval sem ji já) poslat hromadnou pozvánku do nějakých klubů a nejsem to schopen najít. Těch klubů je dost a nechce se mi to dělat po jednom.
    DASHA
    DASHA --- ---
    NYX: zadala jsem "ne" u sledovani jednoho z mych pratel a vymazalo mi ji to ze seznamu pratel uplne..

    Nebylo by mozny ke vsem tem "sledovat v galerii" apod. pridat jeste neco ve smyslu "sdilet pozvanky na akce ano-ne" ?
    Verim, ze tu nejsem jedina, kdo nezije v rodny zemi, timpadem pozvanky na akce vubec videt nepotrebuje..
    NYX
    NYX --- ---
    DASHA: mam pocit, ze pozvanky ti mohou posilat lide, ktere sledujes, tj. leda zrusit u nich tohle nastaveni.
    DASHA
    DASHA --- ---
    A na moji otazku nikdo nic?
    NYX
    NYX --- ---
    OCTOPUSS: nejde
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Jde nějak vymazat lidi co si mě přidali do přátel? Resp. vymazat se z jejich seznamu. Nějak nejsem zvědavej na komentáře od fake id ala KARKULCINA_MAMA.
    DASHA
    DASHA --- ---
    Prosimvas jak vypnout pozvanky na akce v poste? Jsou pro me naprosto irelevantni a lidi mi je porad posilaj...

    Pokud neexistuje nejaka app na tohle, bylo by mozny ji vytvorit?
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    jů, cas je zpatky :) super
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NYX: diky
    NYX
    NYX --- ---
    DRAGON: lide / nastaveni / ukazat vsechny
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ahoj, dotaz: lze nekde videt, koho vseho mam na black listu (neboli ti, jejichz prispevky v klubech a poste nevidim)?
    dekuji
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    SPOOKATOR: Verejne diskuse jsou zakladany administratory pouze pokud jsou zalozeny ve vhodne kategorii, neni to duplicita k uz existujici diskusi, a pokud dany administrator uzna, ze zalozeni takove diskuse ma smysl - tedy v soucasne chvili je to otazka rozhodnuti administratora(u) daneho tematu, jestli diskusi zalozi nebo ne
    SPOOKATOR
    SPOOKATOR --- ---
    ahoj, chtel bych si zalozit verejnou diskuzi.To uz sem udelal,ale nevim kdy to pustite nebo co se stim tedka bude dit?ptal sem se ,ale nikdo na to nereagoval.
    dekuju
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    MIKEE: :)))))) ne, tahle kauza me minula (a smysl onoho tlacitka netusim doted)
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    NYX: je to systémový čas serveru, a když se sem tam ocitnu v zahraničí, dost mi vyhovuje rovnou vidět, kolik hodin je doma + myslím, že nebudu sama, kdo by to tam rád měl ze stejného důvodu... nešlo by to vrátit?
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    tak tak, obcas se hodi, taky bych hlasoval za ponechani. dneska uz nemusime setrit pixely, ne?
    ENTENTYKY: jak jsem cetl "ten refresh", tak jsem si rikal, ze vracis debatu na tema tlacitka, jehoz jmeno se nesmi vyslovit ;]
    HARALD
    HARALD --- ---
    NYX: Ukazuje ti to čas posledního refreshe. Občas se to hodí.
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    NYX: no ani ne ;) je to pohodlny koukat na cas tam a ne dolu do rohu + ten refresh
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    mne tam ten cas chybi :) chapu, ze jde asi o zvyk, ale zbytecnej imo nebyl.
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Tak informuje o posledním refreshi. Zeptám se jinak. Vadil tam něčemu? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam