• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    TUILE
    TUILE --- ---
    vedle odhlasovaci ikonky je ikonka s otaznikem
    zapina kontextovej help, kterej se prevazne tyka tlacitek na dany strance.
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    Prosím vás, je někde nyxácký help? Nemůžu ho najít a to, co hledám, tady v helpu na nástěnce není.
    AETHER
    AETHER --- ---
    NYX: ale ja myslela, ze pokud ma dotycny cloveka na visible listu, tak tahle indikace v poste atd. funguje i tak, ne?
    NYX
    NYX --- ---
    LODBROG: plno lidi sem jinak nez jako neviditelni ani nechodi. za se zaskrnout v nastaveni mam pocit, ze te to automaticky vzdy loguje rovnou neviditelneho.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    LODBROG: Chapu, bral jsem to ve vzajemne souvislosti - ze toho cloveka muzes klidne denne vidat, ale on je neviditelny a tedy Ti ta ikonka v poste zustane...

    Ale jak rikam, nemuzu dat ruku do ohne za to, ze to tak skutecne je...
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    ANARCHY: Díky, Gome, ale o to mi nejde. Jde mi o to, proč i po měsíci mám tu ikonku že je ta pošta nepřečtená, i když ji určitě četli.
    To že v jejich lokaci vidím "neviditelný" nebo ji vidím normálně, souvisí s tím, že tu prostě na nyxu jsou.

    Ale nic, zas takový problém to není.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    LODBROG: Lokaci videt muzes, pokud Ti to povolili ve svem nastaveni, bez ohledu na neviditelnost...

    Tim nechci rikat, ze se musis mylit, ale v tomhle smeru mi zatim nyx prisel zcela spolehlivy...
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    ZUZAK: Pochybuju že od té doby nikdy nebyl v poště viditelný.
    Spíš mám dojem, že si to jako neviditelný přečetl, a systém si to nějak zafixoval.
    Jsou to nejmíň 3 lidi, a všichni jsou tu denně.
    Normálně u nich vidím lokaci.
    TUILE
    TUILE --- ---
    (dokud ti sam neco neposle. kdyz je posledni zprava od nej, je jasne, ze ty tvoje zpravy musely byt precteny)
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    LODBROG: jako že dokud nevleze dotyčný do pošty jako viditelný, bude se to pořád tvářit jako nepřečtené.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Jako že si to přečetl v neviditelném modu?
    A od té doby se systém tváří, že to nečetl, i když to četl mockrát?

    No, díky za odpo.
    TUILE
    TUILE --- ---
    neviditelnej mod.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Absolutně telecí dotaz:
    proč mám v poště u někoho v levém menu obálku, jako že si ještě nepřečetl poštu ode mě,
    když už je to měsíc, ten člověk sem chodí denně,
    a pochybuju že celý měsíc nepoužívá poštu.

    Nápovědu jsem dnes lustroval marně.
    NYX
    NYX --- ---
    GOTOX: nahled s prilohami nefunguje, prilozit to musis az pri finalnim odeslani.
    GOTOX
    GOTOX --- ---
    Poprosím o radu, když dám "Choose file", zvolím jpg a pak stisknu "náhled" měl by být už i s obrázkem? Ukazuje se mi jen text.
    Pokud nejsem Premium User mám nastavit "převod obrázků na" odkazy nebo náhledy pokud mi jde o diskuze?

    KEJML
    KEJML --- ---
    TAMTEN: Hláška "Použili jste zakazany tag: <iframe>!" je celkem výmluvná, tedy ne, Google mapu sem nevložíš.
    TAMTEN
    TAMTEN --- ---
    delam neco spatne, nebo na nyx opravdu nelze vnorit (embed) google mapu? nejsem teda vod fochu, ale cervena se mi tam "iframe". diky za odpoved.
    FLAD
    FLAD --- ---
    DILLINGER: Osobni - nastaveni
    DILLINGER
    DILLINGER --- ---
    nevite nekdo jak si muzu tady zmenit heslo?
    ALADINOSS
    ALADINOSS --- ---
    tak jsem koukal a nic.Pohlídám si tedy další začátek měsíce a snad to vyjde.Zatím díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam