• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    ANARCHY: byl jsi rychlejší :-)
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    FUNIAK: Rozhoduje administrátor konkrétní sekce, ve které žádáš. Primární kritérium je, aby klub nebyl duplicitní k nějakému již existujícímu. Také se bere v potaz, zda je téma dostatečně nosné samo o sobě. Kámoši hlasovat klidně můžou, nicméně počet hlasů pro a proti je pouze informativním vodítkem pro admina kategorie a nemá rozhodující vliv.
    FUNIAK
    FUNIAK --- ---
    ZUZAK: díky za informace :-), dám si příště víc práce se založením klubu, zajímá mě ještě k tomu všemu kdo rozhoduje o založení klubu, jestli mám všem kámošům poslat info aby pro mě hlasovali, popřípadě jaká jsou kritéria..
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    FUNIAK: k té žádosti jsem se dostala vyfiltrováním všech tvých příspěvků na nyxu. Do žádosti jako takové zasahovat už nejde, je odeslaná. Nyní čekáš, zda bude diskuze schválena a založena nebo nebude. Pokud bude, přijde ti do pošty zpráva (aspoň myslím). Pak budeš moci případně dávat obrázky a info do záhlaví té diskuze.
    FUNIAK
    FUNIAK --- ---
    ZUZAK: supr bezvadný, můžeš mi ještě popsat jak jsi se k tomu dostala? a můžu do toho ještě nějak zasahovat, doplnit obrázky, text atd.?
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    FUNIAK: ta ještě založená není, zatím, ji nikdo neschválil...
    FUNIAK
    FUNIAK --- ---
    Zdravím, pokusil jsem se založit diskuzy, odeslal jsem to na schválení, ale nedokážu se do své diskuze dostat, poslat nějaké další info, prostě nic, ani najít že jsem to vůbec založil. můžu se zeptat jak se toto řeší.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LODBROG: no hlavně že to jde :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    AETHER: Ne. Já ta práva původně vůbec neměl.
    A že by si majitel sám omylem odebral práva, to taky pochybuju,
    zvlášť když musel sám sebe nejdřív přidat do seznamu těch, co tam mají nějaká práva...
    AETHER
    AETHER --- ---
    LODBROG: to je nejake divne, spis jste si to predtim v nastavovani prav omylem odebrali?
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    LODBROG: ve skutečnosti nemám v žádné mnou vlastněné diskuzi sama sebe přidanou do práv a ta editace čehokoliv taky funguje...
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Huf, tak závěr je, že majitel diskuze musí nejprve sám sebe přidat do lidí, kteří mají k diskuzi práva,
    potom sám sobě přidat práva pro úpravu nástěnky,
    A pak se teprve přes nástěnku dostane k formuláři, ve kterém lze změnit záhlaví :)

    Nám to nešlo, protože systém nějak odmítal mi ty práva pro úpravu nástěnky nechat.
    KEJML
    KEJML --- ---
    LODBROG: Však když založím novou privátní diskuzi, tak ta nástěnku nemá, přesto jako majitel můžu na odkaz "nástěnka" v menu kliknout
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    LODBROG: nebo stačí link, pokud je veřejná
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    LODBROG: ukaž mi screenshot nastavení práv té diskuze, o kterou ti jde.
    KEJML
    KEJML --- ---
    LODBROG: Já jsem teď zkoušel založit si privátní diskuzi a funguje mi to přesně tak, jak říká ZUZAK.
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    LODBROG: pokud máš příslušná práva, tak máš volbu pro nástěnku aktivní, i když na ní nic není, IMHO
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Taky na to koukám marně.

    Jak upravím záhlaví diskuze, když u diskuze není nástěnka?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam