• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    NYX
    NYX --- ---
    ZUSKA: hlasi to neco? a jak ma vypadat nova? ja vidim
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    zase mi nejde změnit ikonka ;(
    TUILE
    TUILE --- ---
    KOZAROZA: osobni/nastaveni/pro odvazne/systemove skiny
    do policka vyplnis adresu skinu, kterej chces. napr.: skins/forest3 nebo http://kralik.kbx.cz/nyx/skins/forest
    nebo jakejkoliv jinej zdroj. (docela prehlednej seznam funkcnich skinu je na nastence v diskuzi [ nyx :: skiny - upravte si design nyxu ] )

    skinu je celkem dost, spravujou si to uzivatele sami, takze je mozny, ze skin, kterej ti bude nejakou dobu fungovat najednou prestane a neco se tam rozsype a ty si budes muset najit jinej a nebo se vratit k jednomu ze systemovejch....
    KOZAROZA
    KOZAROZA --- ---
    Chci si změnit vzhled - jak to mám udělat?díky
    NYX
    NYX --- ---
    BARBARELLA: posli mi ikonku tady postou, ja na to mrknu
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    mám problém, nejde mi nahrát ikonka, předtim šlo všechno v pohodě, ale teď když chci změnit iko, tak se mi pak zobrazí bílá stránka /http://www.nyx.cz/index.php?l=userexec/ , ikonka je ve správnym fomátu, ale nejde mi nahrát ani jiná, kterou sem tam měla dřív. nejde to ani v jinym prohlížeči.
    NYX
    NYX --- ---
    ZUSKA: zakaz neceho
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    co to je ban?
    NEPOSLUSNA
    NEPOSLUSNA --- ---
    Ted uz to zase funguje :-) Dekuju. Panacek je modry a je tam vsechno zaskrtnute.
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    NEPOSLUSNA: ten chat vlastně JE pošta, akorát se ti to ukazuje naživo v okýnku.
    NYX
    NYX --- ---
    NEPOSLUSNA: kdyz jsi aktivni, melo by se ti to otevirat do chatu, pokud to mas zaple?

    jak vypada panacek vlevo dole v paticce? a kdyz na nej kliknes, mas vse zapnute?
    NEPOSLUSNA
    NEPOSLUSNA --- ---
    Ahoj, mohla bych se zeptat, jestli funguje ten chat tady na nyxu? Chtela bych ho pouzivat, ale vetsinou mi zpravy chodi do posty. Dekuju :-)
    KULHY
    KULHY --- ---
    ahoj, taky teď řeším akce na který jsem přihlášený do googlecal.. kalendář sice google akceptuje, ale už z něj nevytáhne žádné akce, any idea? díky
    LD_DRTH
    LD_DRTH --- ---
    oo super, diks :)
    NYX
    NYX --- ---
    ok, opraveno. bud si uprav to url kalendare (pridej na konec treba ;x ) nebo pockej, nez si google natahne znovu aktualni verzi.
    NYX
    NYX --- ---
    aha, uz mozna tusim, kde je problem
    LD_DRTH
    LD_DRTH --- ---
    npr: dnes je drumtekk party - na nyxe je uvedene ze akcia trva dnes od 20tej do zajtra do 6tej (alebo tak nejak myslim) a moj googlecal ho zaznamenal od dnes od 20tej az do utorka, alebo LUNCHMEAT FESTIVAL Pá 18.3.2011 (17:00) - Ne 20.3.2011 (5:59) a moj gcal ho ma od 18.3 do 22.3
    NYX
    NYX --- ---
    LD_DRTH: no melo by to jit prave pres ten ical...co presne tam je za problem s datem/trvanim?
    LD_DRTH
    LD_DRTH --- ---
    mam taku otazocku, existuje moznost si sledovane nyx-udalosti importovat do google kalendara?

    ked si do kalendara vlozim link: iCal mnou sledovaných událostí, tak google kalendar ma problem so spravnym datumom udalosti a ich trvania

    je to nejaka chyba, alebo robim vyslovene nieco zle?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam