• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    CYNIK
    CYNIK --- ---
    DILDOO007: Jo, to by mě taky zajímalo....
    DILDOO007
    DILDOO007 --- ---
    Ahoj.Jdou nějak seřadit příspěvky v diskuzi podle plusek/minusek?dik
    TYKVE
    TYKVE --- ---
    ve statistikách diskuze se ukazujou i "neviditelní", kteří tu diskuzi navštívili??
    KEJML
    KEJML --- ---
    A co s tím tady?
    GAMETKA
    GAMETKA --- ---
    jeee, no zmensovat to nebudu :)
    GAMETKA
    GAMETKA --- ---
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    KEJML: jsem blb, děkuju....
    KEJML
    KEJML --- ---
    TEKKIT: Klikni na "archiv anket" či tak nějak pod anketou
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    neví někdo jak zmačkat a hodit do koše tu anketu na úvodní straně...
    KEJML
    KEJML --- ---
    RAINBOF: Ono dřív to byl i v češtině filr, než někoho napadlo to změnit a zavést tak toto zmatení pojmů.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYX: no například ve sprostých vtipech hledat co už bylo. Pomohla Haraldova rada;
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: kdyz jen kliknes na hledat, tak se ti ukazi pole pro text a autora, tak nejak nevim, jaky zpusob zapisu resis? :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    díky. už to chápu. Všude se píše o filtru ale ono je tu hledat. Nedošlo mi že to hledat se vztahuje k poli hledat nahoře, takže už jsem zkoušel různé druhy zápisu :D Díky.
    HARALD
    HARALD --- ---
    RAINBOF: a *kous*, máš to na nástěnce!
    HARALD
    HARALD --- ---
    RAINBOF: napiš do okna, kam píšeš příspěvek, slovo, které chceš vyhledat a klikni na "hledat" (v anglické verzi Filter)
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    RAINBOF: napiš hledané slovo nebo frázi do pole pro psaní příspěvku a zmáčkni tlačítko "filtr" pod tímto polem :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Chci se zeptat jak mam používat filtr. Já ho nikde nevidim. Je tu hledání ale to je všechno. hledání je globální a jak prohledat jen klub nebo vyčerpávající seznam nějakých parametrů jsem nenašel.

    Tak doufam že mě nekousnete :D
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    GREATDRAKE: děkuji
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    LOJZEE: toho, koho máš v ignore vidíš všude tam, kde máš právo mazat.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    chci se zeptat, kdyz si dam nekoho do ignore, uvidim ho ve vlastnich klubech, abych mohl kontrolovat, jestli mi tam nedela neplechu? jinak o nem na nyxu vedet nechci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam