• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    JOE: zkus kliknout na panacka, mozna to mas minimalizovane
    JOE
    JOE --- ---
    nevyskakuje mi takove to chatovaci okno, kdyz mi nekdo pise.... modrej panacek dole to ma zapnute...
    HARALD
    HARALD --- ---
    KRYPTONHNILOBA: Smazat nejde vůbec nijak. Máš to v záhlaví. Ale adminové ti mohou účet zamknout a už se nenaloguješ.
    FANAE
    FANAE --- ---
    KRYPTONHNILOBA: Odluguj se a nelez sem? A pokud jde o tak strasne slabou vuli, tak funguje zmenit helso a namackat nahodny veci na klavesnici.
    KRYPTONHNILOBA
    KRYPTONHNILOBA --- ---
    čau, jakto že nelze ze svobodného rozhodnutí smazat svuj účet????? je to tu pro mě dost nepřehledný, tak je taky možný že jsem to jen nenašel... případně do jaký míry musim na servru "zlobit" aby mě smázli administrátoři????? fakt tu nechci bejt. dik
    NYX
    NYX --- ---
    RAEL: ono to tam byva prednastavene, tak asi doslo k nejakemu atypickemu zmatku :)
    RAEL
    RAEL --- ---
    NYX: Ano, to bylo ono :) Díky. Nepovšimla jsem si, že když přidáváím do přátel, musím ještě zvlášť zaškrtnout, že onoho člověka chci "sledovat". Omlouvám se a děkuji.
    NYX
    NYX --- ---
    RAEL: mas u ni nastavene sledovani? lide / nastaveni / ukazat vsechny...nebo proste klikni na ikonku, dej znovu pridat do pratel a zkontroluj, co je zaskrtnute
    RAEL
    RAEL --- ---
    DOTAZ (nekamenovat prosím) Mám v přátelích osobu, ona má v přátelích mě. Obě máme povoleno (pokud vím) HTML v komentářích... Přesto jí já ve svých přátelích nevidím, nevidím ani její statusy a podobně... Když se ovšem pokusím si jí přidat do přátel, tak na mě vypadne už přednastavený komentář a obrázek, co jsme u ní měla, takže někde jí tam už přidanou zaručeně mám... Co dělám špatně a jak to změnit?
    HRKY
    HRKY --- ---
    NYX: dix nyx
    HRKY
    HRKY --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    HRKY: pres klasicke html to jde

    HRKY
    HRKY --- ---
    ahoj potřeboval bych poradit jestli a jak lze vkládat do příspěvku obrázky vedle sebe
    DILDOO007
    DILDOO007 --- ---
    NYX: aaaa,děkuju pane řídící
    NYX
    NYX --- ---
    DILDOO007: najed nad to "hladne hodnoceno", ukaze se ti volic
    DILDOO007
    DILDOO007 --- ---
    HARALD: Jakože vyfiltruju příspěvky které mají třeba nad 10 plusek?A jak to funguje,FAQ ani selský rozum nepomohl.Dík
    TUILE
    TUILE --- ---
    TYKVE: ano
    HARALD
    HARALD --- ---
    DILDOO007: Ne. Jde podle nich jenom filtrovat.
    CYNIK
    CYNIK --- ---
    DILDOO007: Jo, to by mě taky zajímalo....
    DILDOO007
    DILDOO007 --- ---
    Ahoj.Jdou nějak seřadit příspěvky v diskuzi podle plusek/minusek?dik
    TYKVE
    TYKVE --- ---
    ve statistikách diskuze se ukazujou i "neviditelní", kteří tu diskuzi navštívili??
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam