• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    jak muzu venovat klub? (aby se novemu majiteli zobrazoval v jeho vlastnich diskuzich a mel tam iko)
    NYX
    NYX --- ---
    CERMINEK: muze ti pridelit prava rucne, viz zalozka prava v te diskuzi
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj všem. Mám dotaz - nečekaně :D
    Přidal jsem si člověka do přetel, abych od něj mohl dostat pozvánku do vlákna, ale když mi ji poslal do vlákna se nedostanu. Jak to prosím mohu pošéfovat, abych se na vlákno dostal?
    NYX
    NYX --- ---
    WWWNICK
    WWWNICK --- ---
    daji se tady delat "hardlinky"? tzn. jeden prispevek dat najednou do vice diskuzi jinym zpusobem nez ctrl+c/v?
    JOE
    JOE --- ---
    ZAREK: jsem aktivni.. panacek to ma vsechno zaskrtle.. akorat jsou u nej hodinky
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    JOE: zkus kliknout na panacka, mozna to mas minimalizovane
    JOE
    JOE --- ---
    nevyskakuje mi takove to chatovaci okno, kdyz mi nekdo pise.... modrej panacek dole to ma zapnute...
    HARALD
    HARALD --- ---
    KRYPTONHNILOBA: Smazat nejde vůbec nijak. Máš to v záhlaví. Ale adminové ti mohou účet zamknout a už se nenaloguješ.
    FANAE
    FANAE --- ---
    KRYPTONHNILOBA: Odluguj se a nelez sem? A pokud jde o tak strasne slabou vuli, tak funguje zmenit helso a namackat nahodny veci na klavesnici.
    KRYPTONHNILOBA
    KRYPTONHNILOBA --- ---
    čau, jakto že nelze ze svobodného rozhodnutí smazat svuj účet????? je to tu pro mě dost nepřehledný, tak je taky možný že jsem to jen nenašel... případně do jaký míry musim na servru "zlobit" aby mě smázli administrátoři????? fakt tu nechci bejt. dik
    NYX
    NYX --- ---
    RAEL: ono to tam byva prednastavene, tak asi doslo k nejakemu atypickemu zmatku :)
    RAEL
    RAEL --- ---
    NYX: Ano, to bylo ono :) Díky. Nepovšimla jsem si, že když přidáváím do přátel, musím ještě zvlášť zaškrtnout, že onoho člověka chci "sledovat". Omlouvám se a děkuji.
    NYX
    NYX --- ---
    RAEL: mas u ni nastavene sledovani? lide / nastaveni / ukazat vsechny...nebo proste klikni na ikonku, dej znovu pridat do pratel a zkontroluj, co je zaskrtnute
    RAEL
    RAEL --- ---
    DOTAZ (nekamenovat prosím) Mám v přátelích osobu, ona má v přátelích mě. Obě máme povoleno (pokud vím) HTML v komentářích... Přesto jí já ve svých přátelích nevidím, nevidím ani její statusy a podobně... Když se ovšem pokusím si jí přidat do přátel, tak na mě vypadne už přednastavený komentář a obrázek, co jsme u ní měla, takže někde jí tam už přidanou zaručeně mám... Co dělám špatně a jak to změnit?
    HRKY
    HRKY --- ---
    NYX: dix nyx
    HRKY
    HRKY --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    HRKY: pres klasicke html to jde

    HRKY
    HRKY --- ---
    ahoj potřeboval bych poradit jestli a jak lze vkládat do příspěvku obrázky vedle sebe
    DILDOO007
    DILDOO007 --- ---
    NYX: aaaa,děkuju pane řídící
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam