• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    NYX
    NYX --- ---
    CHIRURGUS: a pise to, byla uspesne nahrana?
    CHIRURGUS
    CHIRURGUS --- ---
    Ahoj, Fq sem přečetl důkladně. Ikoka musí být ve formátu *.Gif, a musí mít max 5000b. MOje ikona oboje splńuje, dokonce sem stáhnul nový ediory abych si byl jistej. Stejně změnit nejde. Ani po stisku f5, ani po restart prohlížeče, prostě se nezmění. Všechno co se od ní požaduje sem 100% slnil...má někdo nějakej nápad co s im? Díky
    SVORO
    SVORO --- ---
    NYX: ok díky :))
    NYX
    NYX --- ---
    SVORO: Vicemene
    SVORO
    SVORO --- ---
    Ahoj hele mám dotaz ve statistikách klubu(privátního) se objeví pouze ten kdo do toho klubu vstoupil a ve statistikách nebude ten kdo do klubu má přístu, ale do klubu nevstoupil je to tak správně?
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    btw. tapetovat jsem se naucila:D i hromadne tapetovanI:D ted me zajima jak zmenim ikonku na profilu :D ale ja na to prijde
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    tohle resne potrebuju!:D
    NYX
    NYX --- ---
    ASFALT: ano, na strance s logovacim formularem je zaskrtavatko
    ASFALT
    ASFALT --- ---
    Ahoj, lze nejak vypnout mobilni verzi nyxu, kdyz chci koukat na iPhonu na "velkou"? Dik!
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    NYX: zacnu bedlive sledovat, kde se mi to deje ...
    NYX
    NYX --- ---
    CPT_PLESARD: divne...me jedine napada prave pres ten link, ale pokud ses si jistej, tak nevim.
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Posledni dobou se mi stava, ze kdyz otevru nejaky auditko, kde je hodne novych prispevku, vcetne obrazku a linku, tak se mi otevre s filtrem na obrazky.
    A neni to tim, ze bych kliknul na /I za jmenem auditka.
    To se necha nekde nastavit? Nebo jak?
    Dik.
    NYX
    NYX --- ---
    AMSTERDAM: ne, hlasovani je jen orientacni, zalezi na rozhodnuti spravce dane kategorie klubu.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    ( odpoved jsem na nastence nenasel, takze se nebojim se zeptat )

    Zalozil jsem novou diskuzi, je ted v nejakem seznamu, kam lide hlasuji PRO nebo PROTI zalozeni...

    Potrebuju nejaky pocet hlasu pro zalozeni nebo co se ted teda bude dit ...
    NYX
    NYX --- ---
    JADER_NOMAK: napsat mi do posty :)
    JADER_NOMAK
    JADER_NOMAK --- ---
    jaká je nejlepší cesta jak kontaktovat provozovatele nyxu ?
    ACID
    ACID --- ---
    ALLADJEX: ad 2: stalo se tak v tazeni za vetsi slunickovost
    ALLADJEX
    ALLADJEX --- ---
    1. ktery klub je vhodny pro nasledujici dotaz?
    2. Proč zmizelo z galerie hodnocení fotografií? Jak je to teď mi to přide naprosto nepoužitelné. Podle mě skóre dalo aspoň autorovy echo jak si jeho foto stojí. Pokud se mi fotka líbí nebo mě zaujme ale nechci si ji dát do oblíbených tak krom komentáře nemám jak to ohodnotit. A psát pokaždé komentář to je nereálný ...
    NYX
    NYX --- ---
    ENTENTYKY: presne tak, jen to pak jeste musi prijmout.
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    tak uz jsem na to prisla - je to pres "upravit" a tam zmenit majitele
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam