• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    ( odpoved jsem na nastence nenasel, takze se nebojim se zeptat )

    Zalozil jsem novou diskuzi, je ted v nejakem seznamu, kam lide hlasuji PRO nebo PROTI zalozeni...

    Potrebuju nejaky pocet hlasu pro zalozeni nebo co se ted teda bude dit ...
    NYX
    NYX --- ---
    JADER_NOMAK: napsat mi do posty :)
    JADER_NOMAK
    JADER_NOMAK --- ---
    jaká je nejlepší cesta jak kontaktovat provozovatele nyxu ?
    ACID
    ACID --- ---
    ALLADJEX: ad 2: stalo se tak v tazeni za vetsi slunickovost
    ALLADJEX
    ALLADJEX --- ---
    1. ktery klub je vhodny pro nasledujici dotaz?
    2. Proč zmizelo z galerie hodnocení fotografií? Jak je to teď mi to přide naprosto nepoužitelné. Podle mě skóre dalo aspoň autorovy echo jak si jeho foto stojí. Pokud se mi fotka líbí nebo mě zaujme ale nechci si ji dát do oblíbených tak krom komentáře nemám jak to ohodnotit. A psát pokaždé komentář to je nereálný ...
    NYX
    NYX --- ---
    ENTENTYKY: presne tak, jen to pak jeste musi prijmout.
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    tak uz jsem na to prisla - je to pres "upravit" a tam zmenit majitele
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    jak muzu venovat klub? (aby se novemu majiteli zobrazoval v jeho vlastnich diskuzich a mel tam iko)
    NYX
    NYX --- ---
    CERMINEK: muze ti pridelit prava rucne, viz zalozka prava v te diskuzi
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj všem. Mám dotaz - nečekaně :D
    Přidal jsem si člověka do přetel, abych od něj mohl dostat pozvánku do vlákna, ale když mi ji poslal do vlákna se nedostanu. Jak to prosím mohu pošéfovat, abych se na vlákno dostal?
    NYX
    NYX --- ---
    WWWNICK
    WWWNICK --- ---
    daji se tady delat "hardlinky"? tzn. jeden prispevek dat najednou do vice diskuzi jinym zpusobem nez ctrl+c/v?
    JOE
    JOE --- ---
    ZAREK: jsem aktivni.. panacek to ma vsechno zaskrtle.. akorat jsou u nej hodinky
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    JOE: zkus kliknout na panacka, mozna to mas minimalizovane
    JOE
    JOE --- ---
    nevyskakuje mi takove to chatovaci okno, kdyz mi nekdo pise.... modrej panacek dole to ma zapnute...
    HARALD
    HARALD --- ---
    KRYPTONHNILOBA: Smazat nejde vůbec nijak. Máš to v záhlaví. Ale adminové ti mohou účet zamknout a už se nenaloguješ.
    FANAE
    FANAE --- ---
    KRYPTONHNILOBA: Odluguj se a nelez sem? A pokud jde o tak strasne slabou vuli, tak funguje zmenit helso a namackat nahodny veci na klavesnici.
    KRYPTONHNILOBA
    KRYPTONHNILOBA --- ---
    čau, jakto že nelze ze svobodného rozhodnutí smazat svuj účet????? je to tu pro mě dost nepřehledný, tak je taky možný že jsem to jen nenašel... případně do jaký míry musim na servru "zlobit" aby mě smázli administrátoři????? fakt tu nechci bejt. dik
    NYX
    NYX --- ---
    RAEL: ono to tam byva prednastavene, tak asi doslo k nejakemu atypickemu zmatku :)
    RAEL
    RAEL --- ---
    NYX: Ano, to bylo ono :) Díky. Nepovšimla jsem si, že když přidáváím do přátel, musím ještě zvlášť zaškrtnout, že onoho člověka chci "sledovat". Omlouvám se a děkuji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam