• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    NYX
    NYX --- ---
    BARFI: koukni na zalozku prava, jestli tam vubec mas mit moznost zapisovat :)
    BARFI
    BARFI --- ---
    Mám problém. Nejdou mě zasílat příspěvky v některých diskuzích ve kterých potřebuji ragovat.
    Nevíte co s tim?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KEJML: stanou se i horší věci ;)
    KEJML
    KEJML --- ---
    DRAGON: Je ti jasný, že teď každej do vyhledávání zadá @dragon? :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    aha, jasny, tak pokud jde takhle menit filtr vyhledavani, tak to asi pozbyva smyslu, dik za odpoved.
    NYX
    NYX --- ---
    DRAGON: no jasne, ale muzes dat hledat treba "@dragon canon" * - napriklad pokud nekdo vi, ze od tebe cetl neco zajimaveho a snazi se to zpetne dohledat. teoreticky by se tak nemel dohledat k prispevkum, u nichz nevi o cem jsou...v praxi by samozrejme mohl hledat treba "@dragon href", protoze to slovo obsahuji i vsechny odpovedi nekomu jinemu.

    ale i obracene...stacilo by hledat "dragon href" a najde to vsechny odpovedi tobe od jinych lidi a pak staci vlezt do prislusnych klubu a vyfiltrovat si te, tj. je otazka, jestli by to v praxi k necemu bylo.

    * to @nick rovnou hleda prispevky daneho uzivatele, aby si clovek usetril klikani na to vyhledat prispevky blabla...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NYX: myslel sem to tak, ze by se mi libilo, kdybych mel moznost si vypnout, aby si me lide mohli hledat v kolonce "hledat.."

    Napises tam napr. Dragon, das enter a ukaze ti to nejaky vysledek a na te strance je "vyhledat prispevky uzivatele Dragon" a to by bylo fajn, kdyby to slo vypnout :)

    ale jen kvuli mne to fakt integrovat nemusis, byl to jen dotaz :)
    dekuji
    NYX
    NYX --- ---
    ale klidne to do te premiovky dodelam, jen mi neni jasne, ceho vseho by se to melo tykat?

    jen hledani skrz cely nyx bez udani textu?
    i s udanim textu?
    i filtrovani v jednotlivych klubech?
    NYX
    NYX --- ---
    DRAGON: momentalne tohle nejde nijak
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    zdravim,
    tusi nekdo, jestli a jak lze vypnout, aby kdyz si da nekdo vyhledavat moje prispevky, tak aby se mu nic nezobrazilo? lze toto v premiovce?
    dik za odpoved
    CHIRURGUS
    CHIRURGUS --- ---
    AXTHEB: To je fakt divný, takovej problém se s ní nikdy neměl, krom toho sem to vymazal z cache pořád se mi stahuje ta stará, zajímalo by mě odkud :(
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    CHIRURGUS: Opera, no.
    CHIRURGUS
    CHIRURGUS --- ---
    AXTHEB: To sem zkoušel...



    NYX: Tak to nechápu... já vidím pořád tu starou, vymazal sem i cache z prohlížeče, restartoval ho (opera), tak tohle nechápu.
    Za těchto kolností je teda všechno v pořádku... sorry že sem votravoal :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    CHIRURGUS: control+F5?
    NYX
    NYX --- ---
    CHIRURGUS: a jaka ma byt? ja vidim cervene krvinky ci co
    CHIRURGUS
    CHIRURGUS --- ---
    Ano, píše že byla úspěšně nahrána a že mám refrešnout. Stejně se nic neděje :( Rozbil sem si kůli tomu enter :-D
    NYX
    NYX --- ---
    CHIRURGUS: a pise to, byla uspesne nahrana?
    CHIRURGUS
    CHIRURGUS --- ---
    Ahoj, Fq sem přečetl důkladně. Ikoka musí být ve formátu *.Gif, a musí mít max 5000b. MOje ikona oboje splńuje, dokonce sem stáhnul nový ediory abych si byl jistej. Stejně změnit nejde. Ani po stisku f5, ani po restart prohlížeče, prostě se nezmění. Všechno co se od ní požaduje sem 100% slnil...má někdo nějakej nápad co s im? Díky
    SVORO
    SVORO --- ---
    NYX: ok díky :))
    NYX
    NYX --- ---
    SVORO: Vicemene
    SVORO
    SVORO --- ---
    Ahoj hele mám dotaz ve statistikách klubu(privátního) se objeví pouze ten kdo do toho klubu vstoupil a ve statistikách nebude ten kdo do klubu má přístu, ale do klubu nevstoupil je to tak správně?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam