• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    JOPS
    JOPS --- ---
    SEDMIKRASKA: no, ja vlozim celej odkaz na youtube :)

    a ono se mi to zobrazi :)
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    SEDMIKRASKA: Aha, tak náhledem je to jen odkazem ale video se zobrazí automaticky. :-) Ještě že to má nyx jak pro blbečky:-) Díky Nyxi.
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    Omlouvám se, ale jaký kód mám vložit pokud chci, aby se mi video na YT zobrazovalo zde jinak, nežli linkem? V nápovědě jsem to nenašla, imho by bylo dobrý to dát ke kódům typu: jak vložit obrázek aj. Děkuju za pomoc!
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    ahoj!-- "prosim jak zmensit velikost obrazku kterej chci vlozit?" (na nastence sem hledal,ale nenasel)
    SOPOR32
    SOPOR32 --- ---
    PETGRIDUS: dikec!
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    SOPOR32: otevres si svuj inzerat a skopirujes si adresu v prohlizeci a tu pak jen vlozis do prislusneho klubu
    SOPOR32
    SOPOR32 --- ---
    prostudoval sem nastenku ale nak sem nenasel jestli se da hodit odkaz na inzerat v trzisti, pripadne jak, diky
    BARFI
    BARFI --- ---
    NYX: aha :).. uz vidim, diky :)
    NYX
    NYX --- ---
    BARFI: koukni na zalozku prava, jestli tam vubec mas mit moznost zapisovat :)
    BARFI
    BARFI --- ---
    Mám problém. Nejdou mě zasílat příspěvky v některých diskuzích ve kterých potřebuji ragovat.
    Nevíte co s tim?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KEJML: stanou se i horší věci ;)
    KEJML
    KEJML --- ---
    DRAGON: Je ti jasný, že teď každej do vyhledávání zadá @dragon? :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    aha, jasny, tak pokud jde takhle menit filtr vyhledavani, tak to asi pozbyva smyslu, dik za odpoved.
    NYX
    NYX --- ---
    DRAGON: no jasne, ale muzes dat hledat treba "@dragon canon" * - napriklad pokud nekdo vi, ze od tebe cetl neco zajimaveho a snazi se to zpetne dohledat. teoreticky by se tak nemel dohledat k prispevkum, u nichz nevi o cem jsou...v praxi by samozrejme mohl hledat treba "@dragon href", protoze to slovo obsahuji i vsechny odpovedi nekomu jinemu.

    ale i obracene...stacilo by hledat "dragon href" a najde to vsechny odpovedi tobe od jinych lidi a pak staci vlezt do prislusnych klubu a vyfiltrovat si te, tj. je otazka, jestli by to v praxi k necemu bylo.

    * to @nick rovnou hleda prispevky daneho uzivatele, aby si clovek usetril klikani na to vyhledat prispevky blabla...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NYX: myslel sem to tak, ze by se mi libilo, kdybych mel moznost si vypnout, aby si me lide mohli hledat v kolonce "hledat.."

    Napises tam napr. Dragon, das enter a ukaze ti to nejaky vysledek a na te strance je "vyhledat prispevky uzivatele Dragon" a to by bylo fajn, kdyby to slo vypnout :)

    ale jen kvuli mne to fakt integrovat nemusis, byl to jen dotaz :)
    dekuji
    NYX
    NYX --- ---
    ale klidne to do te premiovky dodelam, jen mi neni jasne, ceho vseho by se to melo tykat?

    jen hledani skrz cely nyx bez udani textu?
    i s udanim textu?
    i filtrovani v jednotlivych klubech?
    NYX
    NYX --- ---
    DRAGON: momentalne tohle nejde nijak
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    zdravim,
    tusi nekdo, jestli a jak lze vypnout, aby kdyz si da nekdo vyhledavat moje prispevky, tak aby se mu nic nezobrazilo? lze toto v premiovce?
    dik za odpoved
    CHIRURGUS
    CHIRURGUS --- ---
    AXTHEB: To je fakt divný, takovej problém se s ní nikdy neměl, krom toho sem to vymazal z cache pořád se mi stahuje ta stará, zajímalo by mě odkud :(
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    CHIRURGUS: Opera, no.
    CHIRURGUS
    CHIRURGUS --- ---
    AXTHEB: To sem zkoušel...



    NYX: Tak to nechápu... já vidím pořád tu starou, vymazal sem i cache z prohlížeče, restartoval ho (opera), tak tohle nechápu.
    Za těchto kolností je teda všechno v pořádku... sorry že sem votravoal :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    CHIRURGUS: control+F5?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam