• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    NYX
    NYX --- ---
    CLA1R: jaky mas skin, prohlizec apod?
    CLA1R
    CLA1R --- ---
    ja se chtela zeptat jestli nevite nekdo co s tim.. kdyz kliknu na ikonku tak by se hned vedle melo ukazat to okynko s vyberem -odpovedet, zobrazit info a tak.. a me se to ukazuje vzdycky v levym hornim roku, nevite jestli to jde nak nastavit aby se mi to ukazovalo u ty ikonky?
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: jo, nastavil jsem to ted na mesic.
    TUILE
    TUILE --- ---
    po jak dlouhy dobe je automaticky odhlaseni?
    driv to bylo sest hodin tusim, ale prijde mi, ze se to prodlouzilo. je to mozny?
    VIOLETT
    VIOLETT --- ---
    dík :)))
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    To poznáš - sleduj
    VIOLETT
    VIOLETT --- ---
    Lopik: jasně, a pokud mi třeba někdo palec dá, tak to zjistím jak?
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    VIOLETT: Svůj příspěvek můžeš křížkem smazat, nejde ale sám sebe palcovat..
    VIOLETT
    VIOLETT --- ---
    ahoj, risknu to kousnutí, ale chci se zeptat: proč u mých příspěvků v diskusi nejsou palce, ale křížek?
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    SCHUTTERSTEIN: smazat a napsat znovu
    SCHUTTERSTEIN
    SCHUTTERSTEIN --- ---
    ahoj, jsem tu uz nejaky patek, asi jsem lama, ale lze nejak zpetne editovat vlozeny prispevek v diskusi? diky
    TUILE
    TUILE --- ---
    NASA: ale to tohle taky prece. tori by do diskuze napsala zprau, ze klub je navrzenej ke smazani, ze se maj prihlasit zajemci, co to chtej udrzovat dal a ze si mas pripadne stahnout zalohy. a chvili by se to valelo v systemovym klubu, nez by to nejakej admin smazal (pokud by se mazalo stejne rychle jako se zakladaj novy kluby, tak by to byla hromada casu :)) )
    HARALD
    HARALD --- ---
    PATEJL_CZ: omezenost nezbytného názvosloví. vlastnictví v právním slova smyslu se nejedná
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    AETHER: Možná by ani nebylo zapotřebí programovat mezisklad. Ono by stačilo, kdyby smazání klubu fungovalo podobně jako založení klubu nového:
    - při kliknutí na tlačítko "delete whole discussion" by TORI zaslala žádost do systémového klubu;
    - ke smazání by došlo teprve po schválení administrátorem kategorie;
    - v mezidobí by byl klub označen (např. poznámkou v záhlaví), aby si hosté mohli stáhnou zálohy a mohl se přihlásit případný zájemce o převzetí klubu; případně by administrátor klub rovnou přidělil některému ze spolusprávců (zde může být rozhodnutí komplikovanější, pokud je spolusprávců více);
    - nemuselo by být nijak zvlášť těžké to naprogramovat.

    //HARALD: V tom případě by si měl majitel klubu dobře rozmyslet, než se do toho umírání pustí.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    THESTOUPA: KY_109: skvele, dekuji :)
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    DILDOO007: staci cist. treba jen o par radku nize. dekuji.
    DILDOO007
    DILDOO007 --- ---
    nějak se mi zúžilo zobrazení.prostě posty nejdou až k okraji prohlížeče jako tomu bylo dřív.Jde to u mě nějak poupravit?Děkuju
    KY_109
    KY_109 --- ---
    THESTOUPA: jj, je to presne jak rikas. Uz jsem si to vypnul viz muj posledni post. Pokud clovek pouziva chat, tak proc ne. Spis to by to imho melo byt defaultne vypnuty (ta rezervace prostoru). Diky za nakopnuti spravnym smerem...
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    DRAGON&KY_109: "chat" je pokud vim v zasade jen real-time posta. pokud to mate zaple, tak kdyz vam nekdo napise zpravu do posty, tak vam vyskoci v okne dole (nebo ted asi vpravo).
    jinak na tom modrym panakovi dole vidim moznost "reserve screen space for chat", tak predpokladam, ze to bude ono.
    KY_109
    KY_109 --- ---
    DRAGON: stoupa ma pravdu, zrejme snaha o kopirovani posledniho zhorseni Facebooku.
    Defaulte to zrejme vsem nastavilo, ze se pro jakysi chat (doted jsem o nem taky nevedel/nepouzil) rezervuje prostor na prave strane okna. Kdyz kliknes uplne dole na modryho panacka, da se to vypnout.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    THESTOUPA: tady je nejakej chat? Ja o nicem takovym ani nevim, nic takovyho nepouzivam, udelalo to zcista jasna samo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam