• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    da se filtrovat zaroven podle palcu a podle slova?

    MONJIE: photoshopem, treba... na webu se nepochybne vali spousta navodu.
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    Dotaz:)

    jak udelam gif. z obrazku ... aby to chodilo pohyblive?:D
    dekuji!
    DRIXIS
    DRIXIS --- ---
    KEJML: Ahá, škoda...tak ď
    KEJML
    KEJML --- ---
    DRIXIS: Spřízněné diskuze se generují automaticky podle nějaké shody, kterou systém sám najde. Přímo to ovlivnit nemůžeš.
    DRIXIS
    DRIXIS --- ---
    Jak přidám do diskuze spřízněné diskuze?
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    KOMPAS: HA! já myslela, že to má být klikátko a neklikalo mi to... Ehm. Díky
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    KLAIR: a za tím textem "tlačítko nápověda v horním menu" je tahle modrá ikonka:
    a stejná modrá ikonka je napravo v horním menu
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    tak jo, jsem trubka, stydím se za to, ale nevidím to... jak zrušit nápovědu, která se mi zobrazuje jakoby "v záhlaví" auditka? Já jsem četla

    K vypnutí/zapnutí této nápovědy můžete použít tlačítko nápověda v horním menu.

    ale kde v horním menu je tlačítko nápověda?
    KEJML
    KEJML --- ---
    MARTA_KLOFACOVA: Správce dané sekce to založí/nezaloží až bude mít čas. Hlasy jsou jen orientační pro něj, může, ale nemusí, se jima řídit
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    Prosim jak to je se zalozenim diskuze, nechapu to s tema hlasama, kolik potrebuju hlasu? Nebo co mam udelat aby to nekdo zalozil?
    _THE_WOLF_
    _THE_WOLF_ --- ---
    NYX: dik
    NYX
    NYX --- ---
    _THE_WOLF_: klikni dole na panacka a vypni si to
    _THE_WOLF_
    _THE_WOLF_ --- ---
    prosim vas, jak se zbavim toho otravnyho vyskakujiciho upozorneni na plusovy palecky?
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    KEJML:
    aha diky. nejak jsem to na ty nastence nevidel.
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    KEJML: aha, skryvani zahlavi jsem nikdy nepouzival...
    KEJML
    KEJML --- ---
    THESTOUPA: To zapnutý mám, ale nefunguje to, pokud máš záhlaví defaultně skrytý
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    KEJML: pokud ti to prijde neintuitivni tak: personal - settings - advanced - edit link in header - a mas v zahlavi rovnou link na editaci.
    KEJML
    KEJML --- ---
    RAGNAROK: Podíváš na nástěnku, pak vlevo najdeš tlačítko záhlaví a následně vpravo nahoře upravit. Trochu neintuitivní, ale co naděláš...
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Poradte mi prosim, jak se da upravit zahlavi vlastniho fora?
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    GRANTORINO: kdo si te dal do ignoru asi tezko... koho ty mas v ignore, pokud vim, jednoduse: people - preferences (lide? - nastaveni?) a klikni na vybranou ignore kategorii = vyfiltruje se ti, koho v ni mas.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam