• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    KUCNY
    KUCNY --- ---
    caute, dufam ze nikoho nebudem velmi otravovat s otazkou, ale po 10 minutach filtrovania v tejto diskusii som nic nenasiel

    takze k otazke: ako odporucim diskusie mojim priatelom ? uz sa mi to par krat podarilo, ale teraz to ani za svet neviem najst a uz som kvoli tomu hodinu nic v praci nespravil :D
    AETHER
    AETHER --- ---
    SMRGL: jo a pokud vim, tak nyx vznikl, jeste nez Nyx na UK zacal studovat;)
    AETHER
    AETHER --- ---
    SMRGL: no nejaka diskuze na tema potisk tricek tu byla, lidi se nebyli schopni domluvit, tak to upadlo. Puvodni design nyxiho tricka totiz byl jeste davno pred logem a lidi chteli mit na triku i to logo, ale nebyli se schopni sjednotit na vzhledu...

    Co se historie nyxu tyce, byval tu klub, ale uz je zruseny:(
    HARALD
    HARALD --- ---
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    HARALD: cože? aktivních 830? 830 čeho? co to v tom případě znamnená aktivní? Jako že v tuhle chvíli? a nebo ti, co se přihlašují pravidelně?
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    HARALD: pěkné číslo - v roce 2005 to bylo ještě pod 20 tisíc.

    Abych nebyl OT:

    Jak je to vlastně s historií nyxu? Někde jsem četl, že to byl projekt založený v rámci studia na UK.

    A nepřemýšlíte o znovuprodeji triček s potiskem nyx - prodávala se zde někdy v roce 2005 ??
    HARALD
    HARALD --- ---
    CRUZ05: registrovaných přes 57 tisíc. aktivních 830.
    CRUZ05
    CRUZ05 --- ---
    Mám jednoduchej dotaz, co mě zajímá...kolik je na NYXu lidí (registrovanejch X a pokud mozno Aktivních)
    NYX
    NYX --- ---
    ZBJETY: protoze davas odkaz na stranku, ne na obrazek samotny
    ZBJETY
    ZBJETY --- ---
    ahoj proc kdyz chci vlozit obrazek tak se mi zobrazi jen tahle ikonka?
    ? dik
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    NYX: děkuji za odpověď
    NYX
    NYX --- ---
    SMRGL: ja mam pocit, ze zasahujeme hlavne tam, kde nekdo dela problemy ve vice ruznych klubech, jinak doporucujeme domluvit se prave se spravcem dane diskuze.
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    HARALD: Děkuji za odpověď. Takže do klubů, kde si majitelé nedokážou určit pravidla slušnosti, raději nechodit..
    HARALD
    HARALD --- ---
    SMRGL: lidi by na sebe meli byt hodni, vyjadrovat se slusne a nenadavat si. Casto se tak nedeje. Proto ma kazdy klub majitele, ktery stanovi pravidla, ktera maji v jeho klubu platit. K vynucovani techto pravidel muze poverit spolu-spravce.
    ORORUN
    ORORUN --- ---
    SMRGL: No to bych taky rád věděl....:-())
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    Zdravím, nejsem nováček, ale měl bych jeden dotaz. Jak se admini dívají na etiku příspěvků v diskuzích, nadávky a napadání ostatních diskutujících??

    Děkuji za odpověď.
    NYX
    NYX --- ---
    tak snad opraveno
    NYX
    NYX --- ---
    HORKY_KAFE: jj, ja si dal upominku a mrknu se na to.
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    NYX: ale já to nerozbil:-)
    NYX
    NYX --- ---
    HORKY_KAFE: asi ted nejde, divne :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam