• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    NYX:
    LEGIEX: díky za info
    TUILE
    TUILE --- ---
    NYX: krome adresata :)
    NYX
    NYX --- ---
    ROBOTON: pokud nema tvoje heslo nebo pristup primo do databaze (coz mam doufejme jen ja :-) a k tomuhle jsem ho nikdy nepouzil bez svoleni daneho uzivatele), nemel by se k tve poste dostat nikdo dalsi.
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    jak je to s ochranou dat respektive pošty, může se mi někdo dostat do soukromé pošty???
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    NYX: Dik, porad premyslim, jak se neunavovat reagovanim na nekoho, kdo to stejne potencialne nevidi :)
    NYX
    NYX --- ---
    FURYAN: v tomhle se ignore nijak neprojevi
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Jeste jeden dotaz - nenasel jsem v napovede - pokud by nekdo mel v ignore me, ja vidim jeho prispevky, ale v poste mam jeho "online" ikonku sedou, nebo ma nastaveny pouze status "neviditelny" a proto tu ikonku v poste vidim jako sedou?
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Nu coz... skoda. Takhle ziji v nevedomosti.
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    FURYAN: nebylo
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Jsem myslel, ze kdyz nekoho ignoruju, ze ani on nemuze cist, co pisu ja. Bylo to tak drive? Nebo nebylo?
    RCROW
    RCROW --- ---
    THESTOUPA: Děkuji, je to jasné.
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    RCROW: "RO" = "read-only" - právo pouze ke čtení (mírnější forma banu v diskuzi na nyxu)
    viz. nastenka - [ nyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!)) ]
    RCROW
    RCROW --- ---
    Co to je za zkratku RO ?
    NYX
    NYX --- ---
    113KW: neni. zaregistroval by si nove id a pokracoval by, tj. ani nema smysl to delat.
    113KW
    113KW --- ---
    zdravim, muj dotaz je, zda je mozne nejake id zablokovat tak aby si nemohlo zobrazit me info?

    nestaci mi jen blokace posty a prispevku v diskuzi
    KUCNY
    KUCNY --- ---
    NYX: super, diky za pomoc
    NYX
    NYX --- ---
    kazdopadne muzes zkusit vzit tuhle adresu, upravit nick na konci a melo by to snad fungovat

    https://www.nyx.cz/index.php?l=people;l2=8;user=SATAN
    NYX
    NYX --- ---
    KUCNY: tohle se ti nabidne v poste pote, co se nekdo tebou pozvany zaregistruje
    KUCNY
    KUCNY --- ---
    NYX: diky, aj to pomoze, ale niekde bolo nieco take ze som mohol odporucit viac diskusii naraz
    NYX
    NYX --- ---
    KUCNY: zalozka pozvanky v diskuzi
    KUCNY
    KUCNY --- ---
    caute, dufam ze nikoho nebudem velmi otravovat s otazkou, ale po 10 minutach filtrovania v tejto diskusii som nic nenasiel

    takze k otazke: ako odporucim diskusie mojim priatelom ? uz sa mi to par krat podarilo, ale teraz to ani za svet neviem najst a uz som kvoli tomu hodinu nic v praci nespravil :D
    AETHER
    AETHER --- ---
    SMRGL: jo a pokud vim, tak nyx vznikl, jeste nez Nyx na UK zacal studovat;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam