• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYX: zmatl jsi me tou posledni vetou
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: no to tu resime celou dobu krome toho uplneho zaveru, ne? neslo, protoze pro plno lidi zadny spravny mail nemam. a jen by vyvolavalo zmatky, ze nekomu tak odpovedet jde a nekomu ne, takze by clovek stejne nemel jistotu, ze odpovedet muze.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYX: no hele asi se nechapem, jak si to zmenit abych tam misto rainbof@nyx mel spravny email ?
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: tohle si asi muze kazdy poresit sam, ne? vetsina emailu umoznuje posilat upozorneni dal, tak je zbytecne to delat na me strane :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYX: no a neslo by ... ?
    NYX
    NYX --- ---
    TOM: nejde
    TOM
    TOM --- ---
    TOM: http://www.t-mobile.cz/web/cz/residential/tarifysluzby/emailovesluzby/postman sice to pošle zdarma jenom 160 znaků, ale lepší než drátem do oka
    čirou náhodou... do tohohle TOM políčka nejde vložit víc adres najednou (oddělených středníkem)?
    TOM
    TOM --- ---
    NYX: aha, jsem netušil, že vůbec jde. mám teda t-mobile, zkusím zapátrat
    jinak to mám taky jako RAINGOF - akorát že ne na gmail, protože je stejně jako nyx v naší práci blokovanej, ale klasicky na firemní mail
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    si asi nerozumime :D poslu sample


    NYX
    NYX --- ---
    TOM: jo, ja tam mam normalni xxx@vodafonemail.cz
    TOM
    TOM --- ---
    NYX: jako že si nastaví přeposílání na mail, který při neaktivitě posílá SMS upozornění?
    konkrétně sem?:
    osobní -> nastavení -> nastavení pošty -> přeposílání pošty [........] (e-mail, kam se bude přeposílat pošta, když nejste aktivní)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYX: no nechci to přehrotit :) to já reagoval na základě situace kdy mi dneska přišla zpráva:

    Ahoj.
    Hned jsem odpověděl, ale na e-mailu, protože na nyx jsem již neměl přístup.


    tak mě v tý chvili napadlo zda se k těm zprávám nedá dostat, nebo si sám nastavit jak má ten muj mail v tý notifikaci vypadat. nic víc :) když to nejde nejde vůbec to neva...
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: no a ja prave mel za to, ze vetsina lidi si tohle upozorneni nechava posilat jako sms na mobil, takze tam stejne neodpovidaji. a i kdybych tam ten mail chtel davat, mam ho jen pro cast lidi...a z nich cast ho ma soukromy, tak bych ho tam stejne nemohl dat.

    to uz by bylo lepsi tam davat nejaky, z ktereho bych to nasledne preposilal dovnitr nyxu. ale fakt moc nevim, jak velke vyuziti by to naslo, kdyz se lidi stejne tak muzou rovnou zalogovat do nyxu a odpovedet tam.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYX: no jde o to že když někomu v nepřítomnosti napíšu tak mu přijde mail kde od je: RAINBOF@nyx.cz; no a hodně lidí udělá to že dá odpovědět....
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: tak ted jsem se uz uplne ztratil.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYX: ono se to dá přesměrovat na mail ?
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: to se pouziva jen pri preposilani na mail, ne? tam ocekavam, ze to vicemene vsichni posilaji na mobil jako sms, takze je dulezitejsi identifikovat, kdo z nyxu to je a ne tam davat email. plus plno lidi tu ten email nema nebo ho nema verejny, takze by pak na cast zprav odpovidat slo a na cast ne, coz by jen matlo.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYX: no a nešlo by aby tam misto fiktivniho mailu (kdyz uz neni) byl muj vlastni email ?
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: asi se to rovnou zahazuje :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    kam chodi odpovedi na maily ? napriklad rainbof@nyx.cz :D... je to mozny si vyzvednout ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam