• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    Poradí mi někdo, jak zařídit, aby se nově upravené záhlaví v klubu permanentně zobrazovalo každému příchozímu, a ne pouze při kliknutí na nápis "Záhlaví se od poslední návštěvy nezměnilo" ?

    Děkuji pěkně :-)
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    FREEM: zkusim dekuju:)
    FREEM
    FREEM --- ---
    ZABAKA: nástěnka->vlevo klik na ten čtverec pod "záhlaví" a vpravo "upravit":)
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    poradi mi nekdo prosim jak se do vlastni dizkuse vklada obrazek..? myslim uplne nahoru jeste nad ten ramecek co se pise text.. diky moc.
    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    Mužu si i mimo prémiovou verzi bloknout nějakou osobu, aby neviděla žádné info o mě?
    NYX
    NYX --- ---
    KLAIR: jo, nad timhle jsem zajasal i ja, kdyz me konecne napadlo, jak to udelat nejak smysluplne :-)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Zabloudila jsem do historie jedné staré diskuze a musím říct, že nyx se fakt neuvěřitelně zlepšuje. Nejde o obsah, ale o funkce :) Prostě to, že vedle "palců" je vidět, kolik má který příspěvek odpovědí a můžeš si je rovnou přečíst, to je fakt skvělé. U těch starších věcí to vidět není, takže teď můžu právě posoudit, jak je to v nové verzi užitečné!!

    (Jo, nic nepotřebuju, jen chválím a děkuju)
    DASENKA
    DASENKA --- ---
    diky
    NYX
    NYX --- ---
    DASENKA: posta / zalohy - pokud to neni tam, neni to asi nikde
    DASENKA
    DASENKA --- ---
    ahoj, mam dotaz ohledne historie posty, pokud si ji nezalohuju a ted zjistim, ze bych potrebovala starsi zaznam nez ten, ktery mam k dispozici v poste, je nekde sance ho ziskat?

    predem diky za odpoved a odted uz budu zalohovat:-)
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    NYX: Díky, zkusím to:)
    NYX
    NYX --- ---
    MYSKAZBRISKA: asi to bude nejjednodussi, ale spis kopirovat pres pozvamkovy blok nez pres word. ja se podivam, jestli se to neda nejak poradne opravit.
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    NYX: No, chtěla odtud: http://www.natur.cuni.cz/faculty/aktuality/reprezentacni-ples-prirodovedecke-fakulty-uk-24.2.2012
    Takže to mám nejdřív přepsat do wordu a pak teprve kopírovat?
    NYX
    NYX --- ---
    MYSKAZBRISKA: a tos tam neco kopirovala z jineho webu, co? tohle dela problemy :/
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    NYX: Není to něco jako moc velké písmenka?
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    NYX: No,a jak se dá taková chyba vyrobit? Já jsem se pokoušela zkopírovat text do popisu události plus tam, kam patří odkaz, jsem zkopírovala odkaz na www stránky.
    NYX
    NYX --- ---
    MYSKAZBRISKA: a jak presne jsi tu chybu vyrobila?
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    Ahoj, co tohle hlášení "Použitá hodnota stylu není povolena: (margin-top: 0.75em)" znamená? Pokoušela jsem se udělat novou událost.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    NYX: děkuju :) Je možné, že to tam ještě včera, když jsem to zuřivě hledala, nebylo :D ??
    NYX
    NYX --- ---
    KLAIR: to same tlacitko jako kdyz se oznacuje za prodany, tj. vlevo "neprodáno - znovu zařadit"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam