• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    jak je to teď s těma názvama diskuzí? nějak mi to nejde přepsat, jenom dopsat text jde... ?
    LEGI
    LEGI --- ---
    omlouvám se, chci se jen pokorně omluvit za
    čuráky z ČT4
    který byli schopný televizího diváka při prvním výskytu celkový tabulky skupiny A ochudit o tu slast, že Rusáci dou do prdele a tabulku MYLNĚ udělali s Ruskem na druhym místě...

    omg.. v hospodě to bylo všem jasný hodinu přededm
    PREM
    PREM --- ---
    NYX: Děkuji za odpověď - nechám se tedy překvapit.. :)
    NYX
    NYX --- ---
    PREM: tohle resi system nejak sam, je tam nejaka cache, tak se to mozna doplni casem
    PREM
    PREM --- ---
    Nejde mi ve vlastním klubu přidat odkazy na jiné kluby, v sekci "spřízněné" (sekce je prázdná, ačkoliv klub již sleduje cca 22 uživatelů) - řeší tohle systém?
    Nebo je to pouze v moci adminů nyxu (co se tam zobrazí/nezobrazí)?
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    KOMPAS:
    Dekuji
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    RAGNAROK: upravit – smazat celou diskuzi
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Jak zrusit vlastni diskuzi?
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    KLAIR: alebo si vypni ukazovanie lokacie uplne... len si nie som ista ci je to len v premiovke alebo i normalne
    osobni > nastaveni > nastaveni lidi > neukazovat moji lokaci
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    HARDCABB: to už jsem udělala :)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    ne, leda si ji nejak nenapadne/anonymne prejmenuj
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Založila jsem si místnost. soukromou. Tak nějak jsem doufala, že se vedle mého jména bude ukazovat, že Klair je v soukromé místotnosti... ale zřejmě ne, zřejmě se zobrazuje název :( dá se to prosím nějak udělat, aby název nebyl vidět pro lidi mimo tu místnost? Moc díky
    TOM
    TOM --- ---
    PETANN: [ NYX @ nyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!)) ]

    neboli http://www.nyx.cz/index.php?l=user;l2=2;section=header
    záhlaví, která jsem již jednou viděl. Po změně se ukáže vždy celé záhlaví. Záhlaví, které máte právo editovat, se zobrazuje redukované, abyste mohli zkontrolovat jak ho uvidí většina lidí.
    PETANN
    PETANN --- ---
    Editovatelná záhlaví vidíte vždy redukovaná...jak to prosim zmenim?
    TYET
    TYET --- ---
    KONOPASLIK: jak prosté, děkuji :)
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    TYET: momentálně je online 769 lidí, z nichž 1 máš v přátelích.
    TYET
    TYET --- ---
    nikde jsem to nenašla vysvětlený, prosím vás, co znamená to číslo v malý rozbalovací liště vpravo nahoře, zrovna teď tam mám 1/769, nějak se mě to týká?
    díky moc a omlouvám se za nedovtipnost
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    TERYNKA07: Zalezi na tom, jake trable mas, ale pokud se to tyka nyxu, tak mi napis o co se jedna a s cim bys potrebovala pomoct...
    TERYNKA07
    TERYNKA07 --- ---
    Ahojky.... potřebovala bych prosím mluvit s nějakým adminem.... Je to někdo takový kdo by vyřešil mé trable...? :-)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    bude se nejak ladit to zahlavi? vadi mi, ze ve svejch klubech vidim jen nakej orez nahore a zmenit si to nemuzu
    je to na pohled takovy iritujici .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam