• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    dobry!
    NYX
    NYX --- ---
    CYRIL: vpravo nahore to ted vede primo na napovedu (= nastenka tehle diskuze)
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    driv bylo v kazdy diskuzi cerveny napoveda a tam byl soupis vsech tegu na vkladani obrazku atd. kde je to tet? jak to jednoduse pokazdy najit?
    NYX
    NYX --- ---
    SKUTRJOHNY: zalozka "sledovane"
    SKUTRJOHNY
    SKUTRJOHNY --- ---
    prosim, jak muzu sledovat diskuze, tak aby se mi nove prispevky u - dejme tomu - vybranych, zobrazovaly v uvode po prihlaseni. U vybranych diskuzi jsem dal volbu sledovat,ale jak jsem ted zjistil, i kdyz tam neco pribylo, nic se mi nikde nezobrazilo. Nikde to nevidim. dekuji
    NYX
    NYX --- ---
    RUTHAN:
    1) jdi na editaci zahlavi a normalne drag&drop za hlavicku te ankety presun vlevo na policko nastenka
    2) by se melo roztahovat automaticky jak pises, ne?
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Ahoj mam par dotazu:
    1) Je mozne presunout anketu ze zahlavi na nastenku, pripadne jak?
    2) Jak se roztahuje to okynko, kdo kteryho prave pisu ten dotaz? Kdysi jsem si na to pamatoval nejakou klavesouvou zkratku, netusim jestli to funguje, ve vsech prohlizecich, ale psat do toho okynka vetsi textu je mor.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    NYX: Děkuju :)
    NYX
    NYX --- ---
    LODBROG: opravim
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Nejde mi ukládat poštu do bloku. Hodí mi to hlášku že je tam "zakázaný class=time".
    Trochu nevím co s tím... :/
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    KOMPAS: Ahááá!! Viditelný i pro nepřihlášené!

    Děkuji, objeveno
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    KOMPAS: a dá se z něj "public" nějak udělat?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    KLAIR: hadam, ze neni public
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    jde mi o tenhle inzerát [ OFFERINGNABÍZÍM: Samostatný vybavený neprůchozí pokoj / Praha ]

    a tenhle odkaz jsem poslala už pár lidem :(
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    prosím, jak nasdílet inzerát z nyxu třeba na fb? případně na něj dát někam odkaz? díky
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BELO: a) Většina moderních operačních systémů (ve Windows od verze 7) umožňuje pohodlně maximalizovat okno jen na půlku obrazovky - dotáhneš ho do rohu nebo ke kraji, a otevře se jen na půlce, nebo b) pokud máš tu obrazovku hlavně na čtení textů, otoč ji fyzicky o 90 stupňů a nakonfiguruj si protisměrné otočení v softwaru (čili v reálu bude hořejšek nahoru, ale monitor bude třeba 1080x1920 místo normálního 1920x1080).
    NYX
    NYX --- ---
    BELO: nemit prohlizec pres celou obrazovku? udelat si vlastni skin by ale nemel byt problem, prakticky jen bude importovat jiny skin a prida

    body { max-width: 1000px }

    nebo kolik chces. aspon myslim, ze tohle by melo stacit
    BELO
    BELO --- ---
    ahoj,
    mam sirokouhly monitor a necte se mi dobre, kdyz musim jezdit s ocima tech skoro 50 cm z leva do prava.
    Existuje nejaky hack, diky kteremu by byly texty prispevku nejak ve sloupcich, vic natesno, proste lip citelne?
    Dik
    TEMASU
    TEMASU --- ---
    prosím, jak mám při vkládání do diskuze zmenšit obrázek?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam