• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    NYX
    NYX --- ---
    LODBROG: ano, to je spravne.

    koukani do profilu se nelisi, ale nejsem si jisty, jak se to chova...myslim, ze te to tam nezapise, ale over s nekym pro jistotu :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Dva telecí dotazy: momentálně jsem zjistil, že když píšu osobě, jež mě má v ignore, tak oproti dřívějším dobám se už neobjeví hláška "Dotyčná osoba si nepřeje s vámi komunikovat" nebo tak něco.
    Dnes se to prostě tváří jako odeslaná pošta, takže ani nevím, že dotyčnému zpráva nedošla.
    To je správně?

    A zadruhé: mám-li prémiovku a neviditelná mode, a podívám se někomu do profilu, uvidí to daná osoba ve svém profilu?
    Nebo se to liší má-li nebo nemá-li dotyčný prémiovku?
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    SULTAN: staci vlozit link na samostatny radek - prevede se to samo.
    SULTAN
    SULTAN --- ---
    AHoj!
    Prosim jak vlozim do diskuze video, z YT, nebo Vimeo, tak aby se mi zobrazilo a slo rovnou prehrat a nebyl tam jen link.
    Dekuji!
    E2E4
    E2E4 --- ---
    No, stačí se zeptat a sám si odpovědět. :)
    E2E4: byla to vypnutá volba zápatí stránky.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Kdysi mě štvala vyskakovací okna v poště, tak jsem je zakázal.. teď i když je znovu povolím, tak nejdou. adblock mám vypnutej. prémiovka, skin defaultní i dark, nezabírá.

    v horním řádku se mi pošta objevuje hned jak přijde, to jo.

    nějakej nápad ?
    NYX
    NYX --- ---
    :)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    NYX: Znáš takový to, jak to dvacetkrát nějak uděláš, pak si postěžuješ autoritě a najednou funguje to, co předtím nefungovalo?! Právě jsem Tě chtěla učinit správcem a říkala jsem si, že to nepůjde... a najednou to jde :(
    Moc díky za ochotu...
    NYX
    NYX --- ---
    KLAIR: tak to vubec netusim, zkus to pres ty pozvanky, to by melo pridelovat prava automaticky. nebo mi klub na chvili dej, rekni koho tam chces pustit a ja to vyzkousim a aspon zjistim, kde je problem.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    NYX: dělám to přes práva a mám jich tam asi 8 nebo 10. V tom druhém, kde mi to funguje, je jich ještě o pár jedinců víc...
    NYX
    NYX --- ---
    KLAIR: a delas to pres prava nebo pres pozvanky? nemas tam uz moc lidi? veme jich to jen par stovek :)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Mám soukromou místnost (mám teď dvě velmi podobné). V jedné to funguje skvěle, ale ve druhé se mi nedaří přidat další lidi, aby mohli dovnitř... Netušíte, čím to je?

    Jde o místnosti
    [ CARESSE - PRÁDLOVÝ VEČÍREK Krakatit ] To je ta problémová

    [ CARESSE - PRÁDLOVÝ VEČÍREK NYX ] - tahle je OK.
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    HARALD:
    NYX: děkuju za odpovědi:)
    NYX
    NYX --- ---
    MYSKAZBRISKA: aby zustala zachovana animace, musi mit nahravana ikonka presne 40x50 a velikost do 5000B...jakmile to nevyhovuje, nyx si ji prevede a pri tom se animace ztrati
    HARALD
    HARALD --- ---
    MYSKAZBRISKA: Vyčisti po uploadu ikony cache tveho browseru. Pokud se ti podari upload, tak nyx uz se souborem nic nedela. Problem bude v tom browseru.

    //pripadne stisknu ctrl+F5
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    Pokud chce mít člověk za ikonu animovaný gif, jak na to? Veškeré mé animované obrázky se po nahrání změní na nepohyblivé.
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    KEJML: diky zkousel jsem filtrovat ale asi spatne
    KEJML
    KEJML --- ---
    PPNEKK: [ FLAD @ nyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!)) ]
    pokud zadáš jen výšku nebo jen šířku, druhé z čísel se dopočítá automaticky.

    Stačilo by jen zde v klubu filtrovat ;)
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    ahoj,prosim jak zmensim fotku? nemuzu to nikde najit.obcas najdu fotku dobre velikosti ale jakmile ji pastnu do diskuze tak je mnohem vetsi:) dekuju za odp
    ZONK
    ZONK --- ---
    NYX: díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam