• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Mam dotaz. Ted se neco menilo u zobrazovani fotek? Driv se mi zmensilo na sirku monitoru ale ted mam proste jenom vyrez a kdyz je fotka vetsi nez mam rozliseni monitoru. Da se to nekde nastavit?
    NYX
    NYX --- ---
    AGATHA_H: postupuj stejne jako kdyby sis ho davala do pratel poprve, proste se to prepise.
    AGATHA_H
    AGATHA_H --- ---
    Mozna je dobilni dotaz, ale jde si pridat komentar k priteli, kdyz uz ho mam v pratelich? Myslim zpetne...diky
    SKAUTIK
    SKAUTIK --- ---
    NYX: diky ,diky
    NYX
    NYX --- ---
    SKAUTIK: pokud mas pravo tu nastenku editovat, tak do mista, kam chces odkazovat, dej <a name="XXX"></a>

    a na danou sekci pak muzes odkazat pomoci <a href="#XXX">text odkazu</a> - pripadne pokud chces odkazovat uplne odjinud, muzes pred to # dat normalni odkaz na dany klub. je tam udelana treba nastenka v tomhle klubu, tak muzes okouknout tam :)
    SKAUTIK
    SKAUTIK --- ---
    Mam dotaz da se udelat odkaz na konkretni cast nastenky kdyz chci treba odkazat na 8 cast z 10 ? diky
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    NYX: Ok, diky moc.
    NYX
    NYX --- ---
    RENFRI: asi ted vubec nejde, kdyztak dej do kudlanky, ja to dodelam.
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Asi jsem slepa, ale nikde jsem to nenasla, jak smazu zalohy klubu? A na co je vlastne to tick okynko u tech zaloh, kdyz tam neni zadne dalsi funkcni tlacitko? diky moc predem.
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    KOMPAS: no já ale nikoho neignoruju. Jako že někdo mě? Ale proč by mi dával plus?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    FANFAN: Že by třeba ikonky ignorovaných nebyly zobrazené?
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    KOMPAS: A jakou? Já už to taky viděla.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KOMPAS: je to tak
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    OMNIHASH: Nemá to nějakou souvislost s ignore?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Nevím kám s tím, žádnej bugreport sem tady nenašel, ale stalo se mi dneska, že mi někdo přidal palec a systém to započítal jako dva. I v přehledu palců na svým infu mám jeden palec dvakrát.

    NYX
    NYX --- ---
    VERU_HUS: v tvem infu by mel mit zalozku blok
    VERU_HUS
    VERU_HUS --- ---
    Otevřela jsem svůj blok uživateli, kterého mám v přátelích. Nevíme ale, jak se do mého bloku z jeho zalogování podívat. Děkuju.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    KLAIR: wat. ps: nyx ma s nyxdroidom spolocne len prve tri pismena...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KLAIR: Sice je to vedle klub, nicmene: v nyxdroidu lze v nastavenich zakliknout "přečtené vždy viditelné"/"skrýt přečtené diskuse"; no a když máš "skrýt přečtené," můžeš v seznamu diskusí kliknout na to tlačítko vpravo nahoře (tři horizontální čárky) a dát "[ikonka oka] zobrazit všechno"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam