• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    NYX
    NYX --- ---
    KLAIR: to psaci okno by se melo prodluzovat samo jak clovek pise.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Předpokládám, že ta vychytávka, že se psací okno vpravo dole "vzalo do myši" a roztáhlo, už je passé, co? Na dlouhé zprávy to bylo skvělé, člověk mohl číst všechno....
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    NYX: Diky:)
    NYX
    NYX --- ---
    HLAVNI_KAT: tohle "odkud prisel" nemuze fungovat nejak extra spolehlive, takze pokud to vypada jako nesmysl, proste system nevi :)
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    KEJML: NYX: dik
    KABUNGA
    KABUNGA --- ---
    THESTOUPA: hahahhaha....thank you...very much...
    NYX
    NYX --- ---
    AGATHA_H: no vybrat oblast muzes, ten nick bys tam musela napsat rucne
    AGATHA_H
    AGATHA_H --- ---
    Je mozny oznacit v obrazku (ve vlastni galerii) sveho pritele/kamarada? dekuju
    KABUNGA
    KABUNGA --- ---
    KEJML: v samotném vkladu...kliknu na záhlaví na nástěnce
    THESTOUPA: ...dík...zkusim tedy z hostingu...mám premiovku..myslel sem tedy, že to na nástěnce v příslušném klubu v záhlaví nějak umístim...ale dává mi to na výběr jen text, anketa...atd
    KEJML
    KEJML --- ---
    KABUNGA: A v čem je problém? V zahájení editace? Ve vložení obrázku? V uložení výsledku?
    KABUNGA
    KABUNGA --- ---
    Ahoj, novej tu nejsem...ale nějak neumim vložit obrázek do záhlaví klubu...práva k němu mám, více méně sem je zdědil...předem děkuji za radu
    NYX
    NYX --- ---
    KLAIR: aha, tohle. to driv fungovalo spravne, ale pak se delaly nejake zmeny aby to bylo rychlejsi a holt to ma tenhle nedostatek.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    NYX: Ne, myslím na výpisu místností červené číslíčko jako "nové zprávy v klubu", když otevřu klub, tak tam nic nového není, po konzultaci s pár lidmi jsem vyvodila, že to jsou nové zprávy od ID, které ignoruji
    NYX
    NYX --- ---
    KLAIR: nevim co presne myslis. pokud myslis ten blok nahore, co vyskoci zatimco jsi v klubu, tak s tim se toho neda moc udelat.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Je v pořádku, že se mi zobrazují u klubu "nové zprávy, které bych si měla přečíst", když jsou to zprávy od někoho, koho mám v ignore?
    NYX
    NYX --- ---
    BANANABOY: jak rika kejml. kazdopadne je udelana vyjimka pro #, tj. treba #tag to najde. kazdopadne hledani chce aspon tri znaky stejne, tj. kdyz uz, tak ###

    pro plus vyjimku delat nebudu urcite, matlo by to kvuli minusu, ktere ma specialni vyznam :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    BANANABOY: Filtr umí hledat jen třípísmenné a delší výrazy, navíc speciální znaky, jako je +, ignoruje
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    dotaz na filtr
    je pro filtr dva symboly malo ? konkretne ++ . piseme pred napady ++ aby se neztratily v diskuzi, ale filtr je pak neumi najit, coz jsme zjistili pozde...
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    NYX: Dělá to až v poslední době. Ale zkusila jsem oddálit. Díky moc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam