• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    VEHUIAH
    VEHUIAH --- ---
    odchází mi monitor, nebo mi to tu bledne před očima? šteloval tu někdo s barvama?
    NYX
    NYX --- ---
    JUANITA: klikni na ikonku, pridat do pratel a odskrtni sledovat status
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    je mozne vypnout si 'status updaty' konkretniho ID v 'uvodu', aniz bych dany ID ostranil z pratel? jak? diky.
    HEREY
    HEREY --- ---
    THESTOUPA: Aha, teď se cítím mírně trapně. Děkuju :).
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    HEREY: viz. zahlavi - hit letosniho roku...
    HEREY
    HEREY --- ---
    Tak jo, někde tu ty dotazy byly, ale bez odpovědi. Jak si tedy můžu (nechat) zrušit účet? :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    KABUNGA: Tak si ten obrázek normálně nahraj do Osobní/soubory a odtud zkopči link, kterej pak vlož do záhlaví.
    NYX
    NYX --- ---
    BELO: neni. pokud si s nekym pises, cast prostoru se vyhradi pro postu, ale jinak nic. takze doporucuji nemit prohlizec pres celou sirku monitoru :)
    BELO
    BELO --- ---
    Ahoj,
    vadi mi, ze se mi prispevky zobrazuji pres celou sirku obrazovky. Musim pak rejdit ocima obrovsky vzdalenosti :) Neexistuje nejake nastaveni/skin co by pro mne sirku prispevku srazil/o na nejkou rozumnou velikost? A nejlip soucasne i vyuzil/o uvolnenej prostor nejak efektivne?
    DIK
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    jo, uz to vidim....diky
    NYX
    NYX --- ---
    HOMOLKA: "nastenka" a tam je vlevo nahore panel, kde si vyberes anketu apod. pokud ji chces dat do prispevku (nebo to proste neni tvoje diskuze), je pod polem pro psani prispevku ikonka pro anketu/2d anketu - ale tohle jde jen s premiovkou.
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    prosim, nejak to nemuzu najit, kdyz chci vytvorit v diskuzi anketu, jak to udelam? nejaky link prosim....
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    NYX: Máš pravdu, nevšimla jsem si. Pardon! A díky!
    NYX
    NYX --- ---
    KLAIR: to psaci okno by se melo prodluzovat samo jak clovek pise.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Předpokládám, že ta vychytávka, že se psací okno vpravo dole "vzalo do myši" a roztáhlo, už je passé, co? Na dlouhé zprávy to bylo skvělé, člověk mohl číst všechno....
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    NYX: Diky:)
    NYX
    NYX --- ---
    HLAVNI_KAT: tohle "odkud prisel" nemuze fungovat nejak extra spolehlive, takze pokud to vypada jako nesmysl, proste system nevi :)
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    KEJML: NYX: dik
    KABUNGA
    KABUNGA --- ---
    THESTOUPA: hahahhaha....thank you...very much...
    NYX
    NYX --- ---
    AGATHA_H: no vybrat oblast muzes, ten nick bys tam musela napsat rucne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam