• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    NYX
    NYX --- ---
    WILDDUCK: mam poznamku, ze se to tykalo nejakych realit
    WILDDUCK
    WILDDUCK --- ---
    NYX: aha,a da se zjistit cim konkretne? nevim o nicem komercnim co bych tu kdy prodaval...
    NYX
    NYX --- ---
    WILDDUCK: z nejakeho duvodu mas zakaz vkladat inzeraty, pravdepodobne jsi to spamoval nejakou komerci kdyz tak koukam do logu.
    WILDDUCK
    WILDDUCK --- ---
    PISKVOR: nikde ho tam nevidim...?



    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    WILDDUCK: Klub tržiště je víceméně normální auditko, klidně může mít v záhlaví nefunkční link; zkus nahoře v liště link tržiště a *tam* link vložit nový inzerát.
    WILDDUCK
    WILDDUCK --- ---
    Zdravím s lamadotazem, chtel bych po sto letech neco pridat do trziste a postupuju takhle:

    1. otevru si klub trziste,
    2. pouziju link pridat novy inzerat ze zahlavi,
    3. otevre se mi stranka s nove pridanymi inzeraty, ale nikde nevidim tlacitko/okno/neco podobneho na pridani inzeratu... Taktez jsem nic neobjevil v zalozce moje inzeraty.

    Co delam spatne prosim?

    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    NYX: u vsech, zkousel jsem to na ruznejch obrazkach. menil jsem i skiny
    NYX
    NYX --- ---
    ZABAKA: a deje se to skutecne u jakehokoliv obrazku? nemuze byt problem v tom obrazku?
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    jj mam operu. v ty poste se mi zobrazi takovej ten klasickej lezici obdelnicek s napisem obrazek jako kdyz spatne zadas zdrojovou adresu
    NYX
    NYX --- ---
    ZABAKA: jak vypada to v te poste?

    co se palcu a jinych ikonek tyce, nekteri lide s operou maji tenhle problem. pricina neznama, nekomu se to deje, nekomu ne.
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    od ty doby co se zmenil vzhled nyxu tak se mi nezobrazujou obrazky palecku v dizkusich a obrazky co v poste odeslu. mozna se to uz probiralo necetl jsem vse. dik
    NYX
    NYX --- ---
    vlevo nahore bys mel mit panel s nabidkou veci, ktere se daji vlozit - tak tam vloz text
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    Ví někdo, jak udělat zcela nové záhlaví v nově založenym klubu?
    Zdá se, že u mě to z nějakýho důvodu nejde...

    Klasicky vlezu na Nástěnku a přepnu na Upravit záhlaví, ale je tam pořád jen text Tabula rasa", žádná možnost cokoliv měnit...

    U stávajících diskuzí, kde již nějaký záhlaví bylo, jde měnit normálně. Tak se ptám, jestli to nemá něco společnýho s nedávnými velkými změnami
    PATKAODCHLEBA
    PATKAODCHLEBA --- ---
    Zdar jak sviňa :oP
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    NYX: Skvělé, díky moc :)
    NYX
    NYX --- ---
    KLAIR: tak by to melo byt opravene
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    no vida ...
    NYX
    NYX --- ---
    uz jsem to nasel, bug ve webkitu, ale da se obejit, tak si to poznamenam a mrknu na to
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Opera 12.14. se chova stejne jako Ffx.
    NYX
    NYX --- ---
    // tomu napovida i to horni menu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam