• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    TERKA_ORANGE
    TERKA_ORANGE --- ---
    NYX: dekuju, je to docela dulezite :)
    NYX
    NYX --- ---
    TERKA_ORANGE: ne. je na to funkce v premiovce, klikni na obalku vedle jmena vlevo, poslu ti den.
    EJDRI23
    EJDRI23 --- ---
    budu zkoušet dál, ale dík :)
    NYX
    NYX --- ---
    EJDRI23: tak to nevim, co se stane pri pokusu o prilozeni?
    EJDRI23
    EJDRI23 --- ---
    má 377 :.(
    NYX
    NYX --- ---
    EJDRI23: nesmi byt vetsi nez 500kB
    EJDRI23
    EJDRI23 --- ---
    chtěla bych dát do nějaký diskuze fotku, ale aby se tam ukázala rovnou a ne takový to červený písmo, co se pak musí rozkliknout...na poprvé se mi to povedlo, ale potom už ani jednou...poradíte mi někdo?
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    BEDY: stále tam je na login stránce
    BEDY
    BEDY --- ---
    zdravím. před pár týdny byla na přehledu taková grafická utilitka, vizualizace vztahů mezi jednotlivými auditky, je definitivně pryč?
    TRISTRAM
    TRISTRAM --- ---
    NYX: díky:)
    FOAMISS: je pravda, že by mě asi to číslo za těch 11 let položilo na záda a pod víko.
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    NYX: Díky bohu.
    NYX
    NYX --- ---
    TRISTRAM
    TRISTRAM --- ---
    zaznamenává se na nyxu někde kolik jsem na něm strávil času za celou dobu od registrace? docela by mě to zajímalo:))
    YARIN
    YARIN --- ---
    NYX: ok, dik moc za info.
    NYX
    NYX --- ---
    YARIN: ne, ze na uvodni strance kliknul na "zapomneli jste heslo" a zadal tam tvuj nick, nic vic. kdyztak se da nastavit, aby tohle vubec neslo udelat.
    YARIN
    YARIN --- ---
    prisel mi nasledujici email:

    nyx.cz : změna hesla na nyx.cz
    Dobrý den, někdo si vyžádal změnu hesla pro uživatelský účet, u nehož je uveden tento e-mail. Pokud jste to nebyl Vy, můžete tuto zprávu ignorovat. Pokud jste to byl Vy a chcete nastavit nové heslo, pokračujte pomocí níže uvedeného odkazu.

    ....

    Pokud se po kliknutí na odkaz dostanete na stránku pro vyžádání hesla a není na ní napsané nové heslo, zkopírujte ručně celý odkaz do adresního řádku prohlížeče (a napište mi prosím na nyx@nyx.cz, ať mám přehled, jestli se chyba dál vyskytuje nebo je definitivně opravená)

    IP: 78.45.189.151

    _______

    co to znamena? ze nekdo tipnul moje heslo, prihlasil se na nyx a chtel ho zmenit? jak mam postupovat dal? diky za pomoc.
    SKUTRJOHNY
    SKUTRJOHNY --- ---
    ..ten nyx je posledni dobou nejaky zakousany..
    NYX
    NYX --- ---
    LIGHT: zkus se zeptat v klubu dane kategorie. ja ho urcite nezamital, tak nevim proc k tomu doslo, ale predpokladam, ze spravce mel pocit, ze tu je jiz klubu na podobne tema az az a tady chybelo nejake zduvodneni proc ty stavajici nestaci. nevidim ted jak tam dopadlo hlasovani, ale to mohl byt take faktor - ze o novy klub nebyl zajem.
    LIGHT
    LIGHT --- ---
    Ahoj, mám na vás otázku...asi před týdnem jsem chtěla založit klub na téma, které tady není a velmi mi (a nejen mě) chybí...ovšem klub založen nebyl, mě ani nikdo nedal nic vědět - třeba alespoň, že je to ptákovina, kterou tu nkdo nechce nebo, že to bylo nedobře udělané(napsané)...celkem mě to mrzí, začala jsem mít konečně čas Nyx navštěvovat a teď mám sto chutí poslat vás do háje (ve vší úctě)...kde se můžu dovědět v čem je problém a co s tím případně mohu udělat, aby klub šel založit? (Jedná se o diskuzi o těhotenství a všem co s tím souvisí, jsou zde pouze kluby o samotném porodu nebo mateřství už po porodu, kde se prostě těhotenské otázky ani nehodí a většinou bez většího povšimnutí zapadnou :-/ díky...
    NYX
    NYX --- ---
    WILDDUCK: mam poznamku, ze se to tykalo nejakych realit
    WILDDUCK
    WILDDUCK --- ---
    NYX: aha,a da se zjistit cim konkretne? nevim o nicem komercnim co bych tu kdy prodaval...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam