• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    NYX
    NYX --- ---
    respektive tam se to zabaluje pri opakovane navsteve sledovanych (pujdes/zajima) udalosti a pri listovani sipkami mezi komentari. prijde mi, ze pri opakovane navsteve jsou prave ty komentare dulezitejsi.
    NYX
    NYX --- ---
    RAVEBOY: jj, na udalosti to nefunguje.
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    Zdar. Chtěl bych se zeptat - v osobním nastavení mám v sekci "nastavení diskusí" zvoleno "záhlaví, která jsem již jednou viděl": "ukázat celé". U diskusí to zcela určitě funguje, ale záhlaví událostí se mi vždycky po prvním shlédnutí "zabalují"... přehlédl jsem někde sekci "nastavení událostí"...?

    DÍX/RB
    NYX
    NYX --- ---
    neda
    ZER0POINT
    ZER0POINT --- ---
    Cau chtel bych se zeptat zda se da nejakym zpusobem obnovit omylem smazana udalost.
    KULHY
    KULHY --- ---
    díky
    NYX
    NYX --- ---
    Tj. 255

    Ale tlacitko tam budu davat, mam to v todo
    NYX
    NYX --- ---
    KULHY: mel by tam byt ukazatel mam pocit
    KULHY
    KULHY --- ---
    Jaké jsou tam omezení na délku textu, znaky apod.?

    Zatím se mi podařilo odeslat jen skrze androidí aplikaci, která na to má okýnko s tlačítkem. :)
    KULHY
    KULHY --- ---
    dík, zkoušel, not working :) možná to bude tou free proxy vo v jobu používám, jdu zkusit na telefonu
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    KULHY
    KULHY --- ---
    Čaues! :)

    jako na nováčka si hrát nebudu a tak snad nebude ostuda se zepta: kde se sakra odesílá vzkaz ostatním na úvodní stránku? Napíšu ho, ale žádný odeslat nebo obdobné nikde nevidím. :)
    SOTD
    SOTD --- ---
    Jaký je maximální počet lidí, co mohou mít přístup do privátního klubu, s výjimkou jeho majitele? Před chvílí jsem to hledal ve FAQ a nenašel jsem to.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    NYX: no tak jo. Dík za info.
    NYX
    NYX --- ---
    WOODMAKER: ja telefon pred par lety vyhodil, nestojim moc o to, aby sem lide vkladali osobni udaje abych s tim nemel zbytecne opletacky. ale imho kdyz ho tam das treba jako sip nebo ho napises rovnou do infa jako text, vsem to dojde.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    Zdar, kde si nastavím, aby lidi viděli moje telefonní číslo? Je to ten SIP? Nemůžu na to najít kolonku.
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    NYX: Díky. Asi to pročistím s prémiovkou.
    NYX
    NYX --- ---
    BONEMINA: ted po roce, driv to bylo 14 dni
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    Za jak dlouho zmizí nečtená diskuze z historie?
    NYX
    NYX --- ---
    RAB1T: pravdepodobne se to bude vracet zpet, viz [ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam