• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    NYX
    NYX --- ---
    EZI: zrejme, ja ty maily rozhodne nikam dal neposilam a nemel by se tu ani nikde ukazovat pokud si to nenastavis.
    EZI
    EZI --- ---
    Je to náhoda, že mi na tenhle mail nechodily žádné spamy, dokud jsem se pod ním neregnul na nyxu??
    BREJKIS
    BREJKIS --- ---
    Muze mi prosim napsat nekdo z odminu prosim, ohledne trziste ? Děkuju.
    NYX
    NYX --- ---
    WRATA: jde proste zkopirovanim odkazu, tlacitko jsem dal pryc.
    WRATA
    WRATA --- ---
    Inzeraty z trziste uz nejde postovat na facebook?
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    THESTOUPA: aha. Ze tahle volba skryje i diskuse, to me vazne nenapadlo, to bych cekal v nastaveni diskusi ...
    Diky.
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    CPT_PLESARD: osobni - nastaveni - nastaveni lidi - skryt sledovane
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    THESTOUPA: mam premiovku, ale moznost skryt diskuse jsem nenasel ...
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    KLEER: mam pocit, ze verejne je tam vse, pokud to nenastavis jinak. schovat sledovane diskuze a pratele jde pouze s premiovkou (to se dela v nastaveni). cili u tebe jsou sledovane diskuze videt.
    KLEER
    KLEER --- ---
    Ještě jedna věc, jak zjistím, co všechno je veřejný ostatním uživatelům na mým profilu, když se na něj podívají? chtěla bych třeba, aby se tam veřejně ukazovalo, jaký diskuze sleduju...) děkujů
    KLEER
    KLEER --- ---
    hm, mrcha:D tak jo, díky.)
    NYX
    NYX --- ---
    KLEER: asi nedala zadny komentar nebo to zas smazla / prenastavila
    KLEER
    KLEER --- ---
    čaau, předevčírem si mě přidala jedna slečna do přátel, normálně mi přišlo upozornění do pošty, ale na mojí osobní stránce se vůbec neukazuje, jakto?
    NYX
    NYX --- ---
    SOTD: ono to neni uplne jednoduche, pozvat jich treba pres pozvanku je mozne skutecne neomezene pokud ma clovek tolik pratel, ale od urciteho poctu prestane byt mozne upravovat pristupova prava - je nejake omezeni na velikost post requestu co nyx prijme a v tabulce prav je hromada checkboxu, tak to vyjde prave na nejakych par stovek. nekde kolem tech 300-500 uz tu parkrat bylo a tehda jsem to o neco zvedal, ale nejaky "limit" tam proste stale je.
    SOTD
    SOTD --- ---
    HARALD: To je výborné. Díky za odpověď.
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    PISKVOR: Aha. Dik.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    CPT_PLESARD: Těžko říct; tahle hláška se zobrazuje i při neexistující diskusi. Odhadl bych to na smazání, páč zrovna v této diskusi to moc nežilo...
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Mam dotaz.
    Chtel jsem kouknout do diskuse Stavíme si vlastní NAS (Network Attached Storage) www.nyx.cz/index.php/discussion/14654
    Ale dozvim se jen, ze do diskuse nemam pristup. Prekvapilo me, ze ani nejde vyhledat.
    Neexistuje? Nebo je tak desne moc soukroma?
    Diky.
    HARALD
    HARALD --- ---
    SOTD: Pokud vím, tak už bez omezení.
    SOTD
    SOTD --- ---
    SOTD: Vážně stojím o odpověď na tuto mou otázku. :) Je to přes 300?
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    NYX: Ouki, díx za info!

    SPOKOJENÝ/UŽIVATEL
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam