• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    NYX
    NYX --- ---
    pardon, obcas neco utece
    SHEESH
    SHEESH --- ---
    SHEESH: děkuji, vyřešeno :)
    SHEESH
    SHEESH --- ---
    Ahojte lidi...
    chtel jsem se zeptat na jednu malickost ohledne zakladani nových auditek. Pár měsíců nazpět jsem si dal žádost o založení klubu a klub se nikdy neotevřel/založil i skrz fakt, že se mi pod žádostí o založení zobrazuje přibližně 60 PRO a jen 11 PROTI

    jde o tuto žádost.
    [ SHEESH @ nyx :: zadosti o zalozeni klubu - vsechny pohromade ]

    díky za osvětlení
    SARCICA
    SARCICA --- ---
    Nejsem nováček, ale poraďte mi pls jak se jmenuje ta diskuze o REVIZORECH??? kde jsou, v jakou dobu atd. thanx
    NYX
    NYX --- ---
    BLAMI: No kotva bude blbnout kvuli obrazkum prave
    BLAMI
    BLAMI --- ---
    NYX: no ja myslel trapne na ten prispevek strelit kotvu a udelat neco jako nyx.cz/blah#firstUnread. Ale jako jo, chapu ze to je ficura pro mensinu a greasemonkey je asi reseni. Diky :)
    NYX
    NYX --- ---
    BLAMI: btw: neznas velikost embedovanych obrazku, tj. bud s tim presunem pockas na uplne nacteni vseho nebo ti to bude poskakovat behem nacitani.

    pokud vam to prijde byt vazne jako dobry napad, udelejte si to pres greasemonkey.
    BLAMI
    BLAMI --- ---
    NYX: no a kdyby to byl kompromis, ze by me to na zaklade zatrzeneho checkboxu v settings hodilo na prvni neprecteny post na te "posledni" strance (tj. pro ten specificky pripad cos popsal by to proste ignorovalo existenci novych postu na dalsi strance)? To by pak bylo stejne chovani jako je ted + to odskrolovani (zas bych musel vedet ze kdyz popolezu na predchozi stranku neprecetl jsem celou prvni (resp n predchozich).
    NYX
    NYX --- ---
    BLAMI: no stale vis, ze tam jsou nejake nove a muzes listovat jak daleko do historie chces. ale aspon se to vzdy chova stejne.

    co pozoruji, plno lidi (tezko rict jestli vetsina) od urciteho poctu novych stejne necte vsechno, ale jen mrkne na poslednich par novych.
    BLAMI
    BLAMI --- ---
    NYX: jak se to pak chova v soucasne dobe, kdyz vlezu do takovyho auditka? (zadny takovy jsem asi nikdy nenechal vyrust). Muj hloupy predpoklad je ze me to hodi na konec posledni stranky a stejne tim auditko 'prectu' - tj. je to taky rozibte, ne?
    NYX
    NYX --- ---
    BLAMI: nejde. prvni neprecteny muze byt na nektere z nasledujicich stran a pak se to bude chovat nekdy ok nekdy ne.
    BLAMI
    BLAMI --- ---
    je nejak mozne na nyxu docilit podobneho chovani stran vstupu do auditka jako ma nyxdroid - tj. ze odskroluje dolu na prvni neprecteny prispevek? Docela jsem si na tuhle ficurku zvykl ...
    NYX
    NYX --- ---
    JOSEFDRUHY: tohle hledej ve svem OS, nyx veme vetsinu unicode znaku
    JOSEFDRUHY
    JOSEFDRUHY --- ---
    Kde najdu na NYXu znakovou sadu, předpis pro psaní znaků jako je mocnina, index, nerovnítko "větší-menší" apodobně . Díky za radu.
    EZI
    EZI --- ---
    NYX: OK, děkuji za ujištění ;)
    NYX
    NYX --- ---
    EZI: zrejme, ja ty maily rozhodne nikam dal neposilam a nemel by se tu ani nikde ukazovat pokud si to nenastavis.
    EZI
    EZI --- ---
    Je to náhoda, že mi na tenhle mail nechodily žádné spamy, dokud jsem se pod ním neregnul na nyxu??
    BREJKIS
    BREJKIS --- ---
    Muze mi prosim napsat nekdo z odminu prosim, ohledne trziste ? Děkuju.
    NYX
    NYX --- ---
    WRATA: jde proste zkopirovanim odkazu, tlacitko jsem dal pryc.
    WRATA
    WRATA --- ---
    Inzeraty z trziste uz nejde postovat na facebook?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam