• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    Dotaz. Neustále se mi to snaží dneska nainstalovat nějaký js. Není NYX zavirovaný?
    FREEM
    FREEM --- ---
    TILLIT: ano
    (v premiovce jde sice smazat u prijemce, ale muze byt uz dorucena i v mailu pokud ma nastavene preposilani)
    SISOID
    SISOID --- ---
    KEJML: Aha....Někde jsem udělal chybičku....Už mi to jde :-) Díky
    KEJML
    KEJML --- ---
    SISOID: A co za adrtesu získáš z rajčete tím kopírování adresy obrázku?

    SISOID
    SISOID --- ---
    NYX: Tak to vypadá, že nepůjde....už se mi povedlo odjinud že to funguje, ale z toho rajčete ne
    SISOID
    SISOID --- ---
    Ale stejně mi to pořád nejde
    SISOID
    SISOID --- ---
    NYX: Jo, to už jsem zjistil...kliknout pravym na obrázek a kopírovat adresu obrázku
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NYX: Aha, tak jo. Bejvaly nad tím ještě nějaký obfuskační DIVy, už tam nejsou, sláva.
    NYX
    NYX --- ---
    PISKVOR: vzdyt z obrazku jde ten odkaz zkopirovat jako kdekoliv jinde, ne?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NYX: ...který pěstitelé lilkovitých umně maskují a schovávají, aby ten vopruz s jeho hledáním lidi co nejvíc odradil :( K tomu je bohužel jediná rada, rajčeti se pokud možno vyhýbat.
    NYX
    NYX --- ---
    SISOID: pujde, ale musis zadavat spravny odkaz
    SISOID
    SISOID --- ---
    NYX: Aha, díky...Takže jestli to dobře chápu tak z rajčete to nepůjde
    NYX
    NYX --- ---
    SISOID: to je adresa stranky s obrazkem, ne adresa obrazku - adresa obrazku je http://img11.rajce.idnes.cz/...69/7569112_8d1104703199ea4b73ae7e4417690792/images/IMG_6843.jpg?ver=2
    SISOID
    SISOID --- ---
    nějak se mi nedaří vložit obrázek....je možné vkládat z http://www.rajce.idnes.cz/? V seznamu není, ale splňuje to ty obecný pravidla co jsou v návodu....adresa konkrétního obrázku třeba toto: http://polacekstepan.rajce.idnes.cz/Speedriding_Werfenweng_29.-30.12.2012/#IMG_6843.jpg
    NYX
    NYX --- ---
    SALVATOR: pul mega
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Nějak se mi to tady nepodařilo vyfiltrovat, tak bych rád zjistil, jaká je maximální velikost obrázků vkládanejch do postu jako příloha, aby eště byla možnost zobrazit je jako obrázek i jako odkaz a ne jenom jako odkaz. Záležní na datový velikosti, rozměrech, nebo obojím?
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    NYX: dneska už se to chová jinak, baner problikne na levé části lišty a pak se spořádaně usadí uprostřed kde byl původně. Možná to bude prohlížečem (Chrome), ale taky jsem posledních pár dní nic neměnil a neinstaloval
    NYX
    NYX --- ---
    VODNIK: bug, ja ale ted nic nemenil, tak netusim o co jde
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    Mohu se dotázat co to je za novinku s reklamním banerem, co ode dneška spolehlivě překrývá pod menu místo kde se původně ukazovalo user name a nepřečtené příspěvky v poště? To je bug nebo feature?
    NYX
    NYX --- ---
    pardon, obcas neco utece
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam