• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    TRISMEGISTOS
    TRISMEGISTOS --- ---
    PISKVOR: dík
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TRISMEGISTOS: <a href="/index.php/discussion/349/id/40336330">a sem si napíšeš, cokoli tě napadne</a>
    NYX
    NYX --- ---
    BENJAMMIN: je treba vlozit to normalni dlouhe url, tohle zkracene vidim prvne. Kazdopadne si poznamenam a dodelam.
    BENJAMMIN
    BENJAMMIN --- ---
    sice nejsem uplně nováček, ale nevim jak vložit odkaz na soundcloud, tak aby šel rovnou v diskuzi spustit. Konkrétně tenhle http://snd.sc/1hodOKr
    Dík
    WASQ
    WASQ --- ---
    Stává se mi, že nevidím obrázky v klubech. Poraďte, co s tím prosim
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    PHOTOSPHERE: video musi byt samo na radku
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    Schnappi das kleine Krokodil - Schnappi - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=z4qAFuk651c


    funguje to i s textem
    PHOTOSPHERE
    PHOTOSPHERE --- ---
    PETGRIDUS: aha uz viem, funguje to len vtedy, ak okrem linku nenapises dalsi text, ale nevadi, da sa to aj takto
    PHOTOSPHERE
    PHOTOSPHERE --- ---
    PHOTOSPHERE: a uz to funguje, daco bolo zle..diky
    PHOTOSPHERE
    PHOTOSPHERE --- ---
    Mr.Fox and shapes - Trailer / iPad game for kids / toddlers - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=zdk9LvW54-Q
    PHOTOSPHERE
    PHOTOSPHERE --- ---
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    PETGRIDUS: takhle si to myslel?
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    Schnappi das kleine Krokodil - Schnappi - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=z4qAFuk651c
    PHOTOSPHERE
    PHOTOSPHERE --- ---
    PETGRIDUS: a oba embed mody od youtube mi tu HTML nebere
    PHOTOSPHERE
    PHOTOSPHERE --- ---
    PETGRIDUS: no jasne, ale to mi sem hodi len link a nie cely player
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    PHOTOSPHERE: skopíruješ odkaz z adresového řádku nebo na youtube dáš sdílet a ukáže se ti link a ten sem vložíš
    PHOTOSPHERE
    PHOTOSPHERE --- ---
    budem za lamu, ale ako prosim vlozim youtube video do prispevku? skusal som vselico ale bez uspechu
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    z hlediska člověka, který ten bordel musí dávat do kupy - věř mi, že java, flash ..... ve skutečnosti splývají díky interpretaci v prohlížeči a tomu japonci "Ono To Samo", "Já Nic Nedělal" ....
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    Podívej se na to z "uživatelského" hlediska. Za strojem nemusí sedět IT odborník, ale sekretářka apod. 90% virů nakazí pc díky uživatelům.
    Takže uživatel ti s radostí odklepne cokoliv, jen aby ho to už sakra přestalo obtěžovat.
    Takže velké množství havěti do počítače přichází přes Javu, java script, ICQ, Skype, Flash za veselé spolupráce "uživatele". Takže z hlediska programátorského - ano máš pravdu - Nejsem odborník. ALE
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ZEPHEER: ...okay. Pokud tvrdis, ze Java a JavaScript je stejne nebezpecne, dochazim k zaveru, ze b) je spravne, neboli "chrlim technobabble, kteremu ale nerozumim ani za mak" (IRC?!? Skype jako vektor?!?).
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    PISKVOR: Ach jo. Prostě to ber, že nemám "rád" ani Javu ani Javascript. Ano. Jsou to jiné jazyky postavené na syntaxi C++ doplňující HTML (atd. atd.) z hlediska bezpečnosti nepříjemné díry do systému. Ale mé zkušenosti s viry mi říkají: Je to jedno - obojí je nebezpečné jak blázen se sekerou.
    Nedělám www stránky ani neprogramuji v Javě, JS, C++, flashi (neumím to).
    Znovu opakuji. To, že ta reklama je dělána ve Macromedia (adobe) Flashi (další díra do systému) ji neopravňuje byť i náhodou posílat mi do počítače nějaké skripty. Pokud na něco takového narazím, hned hledám, kde je chyba protože si ušetřím práci s likvidací toho bordelu.
    Z hlediska virů jsou mými oblíbenými také: IRC, ICQ, SKYPE.....
    JS mám zakázané - a právě proto mne to zarazilo. Pokud potřebuji otevřít něco, kde skripty jsou a musím je použít, používam operu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam