• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    WOWFREEMAN
    WOWFREEMAN --- ---
    zdravím, jsem zde nový. Pokoušel jsem se aktivovat aplikaci na svém android tabletu, ale napsalo to neocekavana chyba. Je to tím,že jsem čerstvé registrován a nebo opravdu mám kontaktovat tvůrce, což je prosím kdo? Dekuji
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NYX: Nene, jsem na standardním. Tak netuším.
    NYX
    NYX --- ---
    SLUPKA: pouzivas betu? tam jsem ted neco pred par dny menil. na normalnim nyxu ne.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NYX: Díky. Bylo to zablokovaným portem ve firewallu. Mimochodem, neměnilo se to nějak v poslední době (v horizontu 14 dní)? Protože do fw jsem nezasahoval a předtím to fungovalo.
    BLAMI
    BLAMI --- ---
    NYX: diky! uz to jde smazat ;)
    NYX
    NYX --- ---
    SLUPKA: otevri nejaky ten dragonfly nebo jaka je to obdoba inspectora a sleduj kam se snazi pripojit

    mel by tam byt request na www.nyx.cz/activity/NECO (na nejaky 443-454 port), ktery zustane "pending" - pokud tam neni / je cancelled apod., tak tam zhruba hledat problem. mozna to blokuje nejaky firewall / proxy apod.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    Zdravím,
    přestal mi fungovat nyx chat ve staré opeře (12.16), přešel jsem na poslední verzi, kde mám stále stejný problém, ačkoliv to podle jiných v Opeře normálně funguje. Jak je chat cca dělaný, aneb jak si mohu ozkoušet v čem by mohl být problém?

    To, že nefunguje znamená, že vlevo dole mám ikonku busy a nefunguje chat ani žádné jiné notifikace.

    Díky
    NYX
    NYX --- ---
    QWERTZ: osobni / nastaveni
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    prosim jak si zmenim heslo ?
    NYX
    NYX --- ---
    BLAMI: aha, pri delani validace jsem zapomnel na prazdnou hodnotu. behem dneska nahraju na betu opravenou verzi.
    BLAMI
    BLAMI --- ---
    NYX: bude to chtit nejakej ifik na prazdny policko ve validaci. Kdyz zkusim smazat jmeno napise to: 'Invalid characters in screenname. Use the one starting with @'
    NYX
    NYX --- ---
    BLAMI: melo by stacit smazat jmeno a ulozit. to tu nemas nick a dal se importuji tweety?
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    BLAMI: podle toho, jak to má fungovat, by měl toribot unfolownout Tebe ... nevim jak
    BLAMI
    BLAMI --- ---
    ahoj, jak rozpojim nyx a twitter? Zkousel jsem vymazat jmeno tady na nyxu, ale to nejde. Staci unfollownout toribot?
    NYX
    NYX --- ---
    GOTZILAMISA: rozdavam ted jednou za ctvrt roku. Pak jsou v lide / pozvanky.
    GOTZILAMISA
    GOTZILAMISA --- ---
    Ahoj, chtěla jsem se zeptat na pozvánky, dočetla jsem se, že ji dostanu po měsíci, ale nikde nic nevidím. Můžete mi říct prosím kde to najdu?
    CICHLASOMA
    CICHLASOMA --- ---
    Tak se omlouvám, už je to v pořádku, se serverem to patrně nesouviselo, měl jsem tu nějaký malware apod.
    CICHLASOMA
    CICHLASOMA --- ---
    CICHLASOMA: Jo a to upozorňování na odpověď a plusy a minusy k mým příspěvkům mi taky nefunguje.
    CICHLASOMA
    CICHLASOMA --- ---
    LODBROG: Hm, to by mohlo s problémem souviset - nemám tam minus, ale přesýpací hodiny... Nicméně jdou rozkliknout a všechny volby jsou zaškrtnuté. Každopádně dík za odpověď.
    (A jsem mužského rodu.)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    CICHLASOMA: Zkoušel(a)s srolovat úplně dolů na konec obrazovky a rozkliknout takové to mínus vlevo dole?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam