• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    NYX
    NYX --- ---
    DOMINGO: Nejjednodussi je se proste neprihlasovat. Smazat ucet jde, ale obratem si ho nekdo muze zase zaregistrovat - coz nemusi byt uplne zadouci.
    DOMINGO
    DOMINGO --- ---
    CHCI ZRUŠIT SVŮJ ÚČET ZDE - JAK?
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    NELLAS: to už se seznam přátel (a tedy i komentářů) nedá skrýt?
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    je otázka, čeho chcete přesně dosáhnout. na zabránění hanlivým komentářům by stačilo neumožnit si k lidem na seznamu psát komentáře
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PES: Mně by stačilo to odstranění, i když je pravda, že zvláště zavilý prudič to může přidávat co pět minut (třeba na IG existuje možnost odstranit a zamezit budoucímu přidání, ale nechci to příliš komplikovat a být náročná). Ale pořád lepší než nic, což je současný stav.
    PES
    PES --- ---
    NYX: jsou 2 varianty - lepší: schvalování žádostí a horší: možnost odstranění se z něčích přátel

    (ideální je mít obojí, neb někdy se přátelé rozkmotří dlouho po schválení přidání)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NYX: Křížek, kterým bych se mohla odstranit někomu z přátel, pokud se mi daná osoba či komentář nezamlouvá? Tohle je fakt krásný nástroj na nadávky či šikanu.
    NYX
    NYX --- ---
    NELLAS: A jak si to predstavujes?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NYX: Můžu to podat jako návrh na zlepšení? :)
    NYX
    NYX --- ---
    NELLAS: Nejde
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Můžu někomu zabránit, aby si mě přidal "do přátel"? V podstatě si mě tam může přidat kdokoli a dát si ke mně libovolný komentář, klidně hanlivý. Je proti tomu vlastně nějaká obrana?
    JUWELIUS
    JUWELIUS --- ---
    NELLAS:
    diky!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    JUWELIUS: Ne, to se zrušilo.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VXP: jj je fuč
    VXP
    VXP --- ---
    Tak jak dříve ubyla možnost negativního filtru, tak teď v "nové" verzi ubylo i tlačítko rychlých zákazů (zákaz zápisu na 7 dní), nebo jsem jen slepej?
    JUWELIUS
    JUWELIUS --- ---
    Jenom me ted napadlo a dival se ... mozna mi to take jen unika ... ale existuje stale moznost videt cizi navstevy vlastniho profilu (kdo mi navstivil profil?) ... zvedavost mi neda, abych se nezeptal (: Diky za odpoved.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    jak je to s limitem DI?

    sice už tu snad není, ale furt se necítím úplně komfortně uvolňovat DI pro všechny mulťáky od Ziloga a teď něco podobného za RO začíná rozjíždět LSDMASACRE se svejma mulťákama. A na prevenci jaksi nemám dostatek DI. (a primárně teda chci aby neviděl on mě)
    NYX
    NYX --- ---
    SEDELAVLOKALE: Tohle ted asi nefunguje, kdyz inzerat je vlastne diskuze.
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    Ahoj, mam dotaz na fungovani ignoru. Mela jsem dojem, ze kdyz si dam nekoho do ignoru, nevidim ani jeho inzeraty na trzisti. Mohla to byt ale jen nahoda, protoze ted mi to u jednoho ID nefunguje. Trziste pouzivam casto a otravuji me inzeraty, ktere se tam toci nekolik let. Muzu s tim neco udelat, nejak si to nastavit?
    NRG
    NRG --- ---
    HARALD: Jinej způsob jak se znovu přihlásit neznám, povídej...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam